Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instán hány követő számít...

Instán hány követő számít soknak, a lányok mennyit "várnak el" egy 16 év körüli fiútól?

Figyelt kérdés
5000 például már soknak számít?

2020. máj. 15. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

6-os, ezen most nagyon jót nevettem, köszi 😂😂 Eszembe jutott, mikor vadul gyűjtöttük azokat a kinder tojásos kutyákat, a fiúk meg valami focis kártyát meg Duel Masterst meg Ben10 cuccokat 😂😂 Ezekkel csúcskategória lennél, kérdező! Mert agyilag megrekedtél a 10 évesek szintjén az ismerőseiddel együtt...

Az általánosítással, “mai csajok”-ozásoddal meg álljál le, nem vagy te senki, hogy pálcát törj egy egész nem felett. Szép is lenne, ha 20 évesen amiatt aggódnék, hogy jaj, mennyi instás követőm van (ja 16 évesen se érdekelt) - még fiókom sincs, na erre varrj gombot! Bár a te meglátásod szerint én kb nem is vagyok ember meg a párom, baráti körünk sem, akiknek szintén nincs vagy van kb 50 követőjük.

Komolyan gondolkodj el azon, hogy a saját kisebbségi komplexusod más - számodra idegen - lányokra vetíted ki, mert hát MINDEGYIKNEK az ilyen hülyeségek számítanak. Nem. Ez a te önbizalomhiányod, amit az ilyen szr oldalak okoztak. Ez szomorú, de nem más a hibás érte, és változtatni is csak te tudsz rajta. Ha akarsz.

2020. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Azért kicsit szomorú, hogy pár év múlva ezeknek szavazati joguk lesz (ha már nincs)...
2020. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Majd arra szavaznak, akinek több követője van instán
2020. máj. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
76%

A többieknek tényleg igazuk van, ne a sok követős pasik után rohanjanak a lányok, szerintem ez nagyon gáz.


amúgy, a kérdésedre válaszolva:

személy szerint én semennyi követőt nem várok el a fiútól, de egyébként, az 1396 követő az még nem jelenti azt, hogy valaki "influencer" vagy híres

ennyi követőt bárki össze tud szedni 2-3 hét alatt (ha nem kevesebb) különböző technikákkal...

2020. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

10.000 a minimum, hogy szóba álljanak veled.


30.000, hogy meghívd egy üdítőre.


100.000, ha újra találkozni akarsz


1.000.000 ha menőzni is akarsz neki, azalatt csak egy lúzer maradsz.



Egyszerűbb egy csinos, aranyos leányzót az utcán leszólítani, vagy az iskolában "kinézni" valakit, aki normális, és nem az instán éli az életét.

2020. máj. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
76%
Honnan tudod hogy a mai csajoknak mi kell? Megkérdezted az összeset? Elég gáz ha 19-20 évesek insta követőkkel versenyeznek egyetem alatt..már ha járnak.. Menj inkább te is javítsd Fortnite-on a win streaked meg írd meg a matek házit.
2020. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!