Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok az olyan fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok az olyan fiúk akik nem népszerűek instan és Facebookon, nincs sok like a kepeiken, nincs sok követjük, tényleg alapból kiesnek?

Figyelt kérdés

Sajnos sokszor tapasztalom ezt, pedig alapvetően jófej, normális fiú vagyok.

Azt sem értem miért nem követnek többen, pedig jó képeket töltök fel, és szociálisan aktív vagyok 20/f



2020. ápr. 7. 18:03
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
89%
Dehogy, semmi összefüggés nincs, egyáltalán nem az számít!
2020. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem sincs semmi köze ehhez az instanak. Nyugi. Amúgy a lányok like és követők szempontjából jóval előnyben vannak...csomo olyat látni h egy sok kovetod lány vmi 200 kovetos pasival van együtt szóval nyugi..


Kedves Lányok! Ha vkinél ez mégis szempont lenne, akkor nekem sok követőm sok likeom van instan, írjatok nyugodtan! Persze csak ha jól néztek ki és nektek is sok kivetítőtök van ;)

2020. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Lol. Nem használom az instámat, Facebook fiókom is csak muszájból van. Pont attól lesz számomra ellenszenves valaki, ha a közösségi oldalakon éli az életét
2020. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Nekem azért esnél ki, mert betegesen ráfüggtél erre a szr közösségi médiára, a likeok száma szerint értékeled magad. 20 évesen ezt nem kéne.

Én is ennyi idős vagyok, aztán még instám sincs 😂 Facebook is csak praktikussági okokból, posztot évek óta nem tettem ki, a profilképem egy éves, nincs rajta sok like, de nem is érdekel, más képet meg szerintem kb az általános iskolás ballagáskor tettem ki utoljára. És? Volt már barátom, soha nem azért szakítottunk, mert valamelyikünknek nem volt elég menő a profilja...

2020. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nekem inkább pozitív. Az nem tetszik, ha vki mindent kipakol magáról. Instán nincs is. Fbon se vagyok aktív.
2020. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Most komolyan ez valakit még érdekel?

Rossz társaságban mozogsz...

2020. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem ettől teszem függővé magam. Csak azért van benne valami. Hacsak tudatalatt is. Én pl. Másfél hete tettem fel újra az instat, ( 2 éve vettem le, mert nem tudtam normálisan tanulni tőle) de csak 30 ember követett vissza, hiába követtem be 150 ismerősöm. Csomóan vissza se kovettek. Szóval valószínűleg leszarnak. És ami legjobban fáj, hogy olyanok is akikre tényleg azt hittem hogy barátok vagyunk.
2020. ápr. 7. 19:19
 8/26 anonim ***** válasza:

Szia

Természetesen nem úgy válogatok pasit hogy ha nincsen minimum 200 db lájkja akkor ő már nem is jöhet szóba.Aki így választ pasit az szerintem kicsit fura ember.Eleinte amikor nekem még nem volt sok követőm instán akkor én is csodáltam azokat az embereket akiknek 100 feletti követős oldala volt de mivel már nekem is majdnem 400 követőm van ezért már nem érdekel hogy kinek mennyi követője van(NEM menőzésből írtam hogy mennyi követőm van!!!)Nyílván az insta a fiataloké ezért egy 70 éves bácsika hacsak nem sztár nem fog sok követőt szerezni.Esetleg az elmondanád hogy mióta vagy fent ilyen oldalakon?

2020. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, instán mi a helyzet, de facen nekem kb 60 ismerősnek jelölésem van, eszembe se jut mindennap nézegetni, ki jelölt be (ha elutasítom, megtalálnak újra). Simán elveszik egy-egy olyan ember is, akit tényleg ismerek, mert az értesítések közt sem veszem észre.

Szóval másfél hét után én nem akarnék eret vágni, pláne ha olyanokat jelölsz he, akiknek sok követőjük van.


Egyébként minek regisztráltál újra? Olyan rossz volt az a 2 év, mikor nem foglalkoztál ilyen hülyeségekkel? Csak az önértékelésedben tesz kárt.

2020. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

Próbáld ki, hogy letörlöd ezeket a sz** közösségi oldalakat. Régen is léteztek barátságok ezek előtt... régen, bakker, 10 évvel ezelőtt. :D

Aki tényleg a barátod, az insta követés nélkül is foglalkozni fog veled, aki nem, az meg annyit ért.

20 éves vagy, nem 12. Ideje, hogy felnőtt legyél, a lájk meg követés vadászatot meg hagyd meg a kislányoknak, nekik való. :)

2020. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!