Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jól van ez így, hogy vanakinek...

Jól van ez így, hogy vanakinek 3-ezer körüli hozzászólása van és 600-ezer körüli értékelése ?

Figyelt kérdés

Benéztem a TOP listába és a magam 3000 körüli hozzászólását soknak gondoltam, de aztán láttam, hogy 190-ezres hozzászólók is vannak. Nem semmi.

Na de mi van a kérdésben szereplő adatokkal ?

200-szor többet értékel az illető, mint amennyit hozzászól egy témához. Nem lehet, hogy ezek azok a sunyi értékelők ?


2020. máj. 18. 00:44
 1/5 A kérdező kommentje:

vanakinek = van akinek.

A "van akit" nem engedte a fórum motorja a kérdésben szerepeltetni.

2020. máj. 18. 00:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, sentedd a legnagyobb lepontozó.
2020. máj. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

minden rendszerben van igazságtalanság.

vagy nincs, csak valaki úgy érzi.

2020. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy velem van a probléma.

Én nem igen szoktam negatívan értékelni, még akkor sem, ha lehülyéznek. Vagy előítéletem lenne és "sentedd" csak a pozitívokat dobálja ?

Mindegy, furcsának találom, hogy valaki ennyire nem szól hozzá (arányaiban).

2020. máj. 18. 13:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Az viszont nem előnyös, ha nem tudom megváltoztatni az értékelésemet, mivel előfordulhat, hogy későn jövök rá, hogy a hozzászólónak még is igaza van, vagy éppen tévedett.
2020. máj. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!