Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért béna a Facebook?

Miért béna a Facebook?

Figyelt kérdés

Szóval, pár napja letiltották minden nyomós indok nélkül a fiókomat, semmi felszólítás nélkül. Tudtommal nem csináltam olyasmit, amiért letilthatnának. Próbáltam VPN - ről, más-más eszközökről új fiókot csinálni, de nem sikerült, letiltotta egyből. Haverom csinált egyet, 10 percig használtam, majd tiltott.

Az érdekes viszont az, hogy a fő fiókomon személyigazolványt kérnek, míg a többin csak egy képet magamról. Ti hogyan oldottátok meg ezt a helyzetet?



#Facebook #fiók #visszaszerzés #balfaszok brigádja
2020. máj. 21. 00:42
 1/3 anonim válasza:
Nekem is így volt,2 -3 hétre rá csináltam egy új profilt és azóta is azt használom :)
2020. máj. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám a szarba. Még személyi igazolványt a Fāszbooknak?! Lóhere a valagukba. Fénykép felt9ltésre sem kötelezhetnek. Az ÁSZF része, hogy csak valós adatokat adhatsz meg magadról, de az bem, hogy tényleg minden személyes adatot meg kell, és egy olyan cégnek, mint a Fāszbook nem is tenném.
2020. máj. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én sem tenném - főleg az Analytic - es szivárgás után - viszont akárhogy is próbálkozom, VPN - ről is kibäsz a Facebook. Arra gondoltam, hogy lehet MAC címre bäsz ki, de azt kicsit macerás lenne Nekem módosítanom.
2020. máj. 21. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!