Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vannak hasonló oldalak mint a...

Vannak hasonló oldalak mint a qjob.hu?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 16:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nincsenek vagy nem tudtok?
2020. máj. 22. 21:58
 2/6 Cpt.Krisz válasza:

Erre az oldalra gondolsz? [link]

Én csak a küldölfi verziót ismerem, ami hasonló: [link]

2020. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyanúsan semmi infó a neten, talán töröltetnek mindent, ami rájuk rossz fényt vetne. Jó vélemény meg nincs. Ami van, az meg csak a saját kapcsolódó oldalaikon szereplő kitalációk, szerintem.

Itt írtam előbb bővebben, hogy mi az én meglátásom:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2022. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mindenkinek felhívnám a figyelmét,hogy messzire kerülje el ezt az oldalt.

Nekem épp egy folyamatban lévő ügyem van velük személyes információ jogtalan felhasználása miatt.

2023. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én most vettem észre, hogy fent vagyok az oldalon, tudtom nélkül, hamis információkkal. Szóltam nekik hogy azonnal töröljék. Most úgy látom, hogy levették azóta. Képernyőkép azért megvan.
2023. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Yellowbanane1012 válasza:
A Qjob-ot nem ajánlom. Egyrészt 6500 Ft az előfizetés… Nekem folyamatosan azt jelezte az oldal, hogy több telefonhívást is kaptam, de ez egyszerűen nem igaz, nem volt nem fogadott hívásom, úgyhogy kidobtam 6500 Ft-ot az ablakon. Gondoltam lemondom az előfizetést, de egyszerűen erre nem találtam opciót. Az ügyfélszolgálat egy mondatban elintézett, mondtam nekik hogy nem aktív a lemondás gomb, nem klikkelhető és nekem csak azt mutatja a rendszer, hogy mikor lesz a következő levonás. Persze képet nem lehet küldeni nekik, és erre már nem is válaszoltak. Töröltem a profilom, várom, hogy lesz-e levonás. Pénzkidobás volt… Az meg a másik, hogy nagyon áron alul akarják megúszni a fizetést.
nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!