Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Qjob-ról?

Mi a véleményetek a Qjob-ról?

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Használtam már többször is, de az a véleményem, hogy itt olyan munkákat tesznek közzé, amit a piaci ár alatt akarnak elvégeztetni. Nekem olyan az érzésem, mintha valami olcsó munkaerő kereső lenne. Az oldal színvonalát meg szerintem az ilyen "vegyél nekem cigit" meg hasonló nagy problémák megoldására kitett kérések csak tovább rontják az oldal imidzsét.
2022. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző, nem tudom, mit ért használat alatt, de ez ránézésre egy kamu, lehúzós oldal. A munkában reménykedő szakemberek lehúzására, átverésére épít szerintem. Ezt már eljátszották szélhámosok a 90-es évek elején, internet nélkül is. Akkoriban nyílt lehetőség a nyugati munkavégzésekre, ezek az önmagukat hirdető szélhámosok lelkesen vállalták pénzért az idegen nyelvű önéletrajz elkészítését, jövőbeni munka ajánlását, amiből persze nem lett semmi. Egy nyomtatott önéletrajzot kaptam, a formaság kedvért azt megcsinálták és ennyi volt. A lehúzott összeg nem túl jelentős, így az ember még csak nem is megy utána, annyiban hagyja, ez is egy trükkje lehet a dolognak.

Plusz, akkor még az embereket is könnyebben át lehetett verni, de miket beszélek, manapság is vannak bőven, rászedhető emberek.

Komolyan elhiszik egyesek az oldalon szereplő lelkes véleményeket, sablonos szövegeket, persze gondosan megfogalmazott stílusban, helyesírási hibák nélkül.

Nézzetek már szét, a netes felületeken nem írnak ilyen "sterilen" az átlagos emberek! Az átlagos írások tele vannak hibákkal, butaságokkal.

Ugyanaz, amikor mindenféle csodaszerek eladási oldalára tévedünk, vagy pénzcsináló és hasonló marhaságok. Alatta a rengeteg elégedett vélemény, kamu arcképekkel, hibátlan szövegekkel. Nem életszerű. Sokan mégis bedőlnek.

2022. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!