Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki el tudná magyarul,...

Valaki el tudná magyarul, szakkifejezések nélkül magyarázni, van-e megoldás arra, hogy egy usb stickkel hogy tudok internetezni, pl tablettel, okostelefonnal, amelyiknek nincs usb-je, csak mikro usb?

Figyelt kérdés
Pl valami köztes készülék kell, egy wifi, amibe tudom csatlakoztatni az usb sticket, vagy más megoldás?

2020. máj. 23. 14:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát fiam megadtad a feladatot szakkifejezés mentesen.

Az usb sticket te írtad rakerestem mi az, tehát van egy tarolod és azon akarsz internetezni.

Az internetezés néha szorfolesnek van nevezve ezért szakkifejezés nélkül azt tudom mondani hogy polccal nehéz szorfolni :)


Vagy szörfözés :)


Ugyanis ez tarolasra szolgál.


Ha képes lennel elmondani hogy mit akarsz, lehet hogy valaki tudna neked irányt mutatni

2020. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem értesz hozzá, minek írsz ide hülyeséget? Ennyire egyedül vagy? Beszélgetni szeretnél?
2020. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem, csak érdekes módon te se írtad le.


1. 3g 4g modem / router pl van a tp linknek is. Simán lesz otthon wifije nem kell a telefonnal megosztogatni és merül a telefon , elég kényelmes. 6-12e Ft között.


2. Akkubankos 4g router pl tenda 11e Ft.


Ezek csak alap ötletek de az otg-t aki írta okos volt mert az is megoldás feltéve ha otg-t támogat a tablet.



Röviden ennyi, de ezeket nincs kedvem szakszavak nélkül megfogalmazni te is megteheted a frocsoges helyett.

2020. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Az egésznek pont az a lényege, hogy nem otthoni net kell, hanem mobil.

A többség azért értette miről beszélek.

2020. máj. 23. 21:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is a zsémbes megoldása ugrott be célszerűbbként, ez a kis akkus modem párezerért. Jó, nem annyira párezer, de utána meg nagyon jó neked, és tényleg csak időnként kell konnektoros helyek felé pislogni. Ami rövidesen bekerül a "'20-as évek romantikája" szekcióba, mert most még muszáj betérned valahova egy teára vagy valamire, esetleg enni, sütizni, akármekkora nomád is vagy, de ha ott lesz a boltokban a nanocsöves, 10x-es kapacitású akku, akkor azért néha lehet kell írni ilyet a naptárba, hogy "kaja".
2020. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!