Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért vált a Google Térkép...

Miért vált a Google Térkép nyelve állandóan angolra?

Figyelt kérdés
Minden egyes alkalommal angolul jön be a térkép és át kell állítanom a nyelvet a menüjében. Pedig ott ki van emelve a magyar, így mondjuk keresgélni nem kell, de ha ki van emelve, akkor miért nem bírja megjegyezni? És hiába állítom át húszezerszer, meg hiába vagyok belépve a Google fiókomba és hiába van magyarra állítva az összes Google cuccom nyelve alapból és az operációs rendszer (win10), meg az összes többi program nyelve is magyar, a térkép állandóan angolul jön be.

2020. máj. 25. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nálunk úgy van hogy ott fent a jobb sarokhoz közel van elvileg egy szürke csillag és ha arra rámész beadja hogy forditás magyarra nem mindig sikerul beki elsőre ezért ujraprobalkozas,majd ha kiadja hogy eredeti megjelenitese (ne menj ra)

Akkir már magyar lesz ,nem tudom hogy ott e az a csillag másokbak,amugy nem ertem mer elvileg a google terkepnek magyarnak kene lennie

2020. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!