Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetek profi?

Hogyan lehetek profi?

Figyelt kérdés
Hogy tudom magam olyan szintre fejleszteni, hogy profi hacker legyek? (Nyilván jó célokra) Egyáltalán hol/hogy kezdjem el? Trollok kíméljetek.

2020. máj. 26. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először különböző programozási nyelveket kéne megtanulni (python, js) plussz kitalálni, hogy mit akarsz meghackelni.
2020. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahhoz indításnak egy egyetem vonatkozó szakkal sem ártalmas. Nagyon komoly elméleti alaptudás kell hozzá.
2020. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Etikus hacker képzés egy milla ők a biztonsági szakemberek white hat ethical hacker
2020. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anonymus070225 ***** válasza:
100%

Google a barátod! Wiki a barátnőd

Az egyetemen sem fogtok ezzel nagyon foglalkozni.

Sok mindent meg lehet tanulni netről sőt van olyan amit csak onnan tudsz megtanulni. És ahogy az előző válaszolók írták illik tudni egy-két programozási nyelvet. Hacker kedéshez minél rendszer közelibb a nyelv annál jobb mert így sok mindent ki lehet kerülni.

És most az előző állításommal ellentmondok az egyetem jól jöhet mert ott tanulsz annyit, hogy a többi "dolot" megértsd.

2020. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!