Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom az alábbi Skype...

Csicsky kérdése:

Hogyan tudom az alábbi Skype problémát megoldani?

Figyelt kérdés

Frissítettem a Skype-t miközben az egyik partnerem ablaka nyitva volt. A frissítés után ennek a partneremnek az ablakát nem tudtam megnyitni (az összes többit igen). A gépet újraindítottam, de ez sem segített. Most egy ilyen helyzetben mit lehet tenni? Távolítsam el a Skype-t teljesen és telepítsem újra? Vagy távolítsam el a kérdéses partnert, majd próbáljam meg újra felvenni? Ezekben az esetekben nem fognak eltűnni az eddigi írásos beszélgetések szövegei? Vagy van esetleg valamilyen más megoldás is?

Asztali gépem van (PC), 64 bites, a Windows 7-es megy rajta.



2020. máj. 29. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen, egy ujratelepites nem ártana (marmint a skypeot) :)
2020. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, töröld le a Skype-ot, és telepítsd újra.
2020. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Közben sikerült valahogy megoldani. Ki kellett a Skype-ból jelentkezni, ezután a gépet újraindítani, majd újból bejelentkezni (jelszó, stb.). Most már rendesen működik, így nem kellett újratelepíteni.
2020. máj. 29. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szuper! Örülünk a sikernek :)
2020. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért pontozta le valaki a válaszokat, ha az újratelepítés is megoldotta volna a problémát. Jó lenne, ha megindokolná, miért nem találta őket megfelelőnek, mert a lepontozás önmagában nem mond semmit.
2020. máj. 29. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, lepontozzák azt is amit még el sem olvastak.
2020. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!