Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype. Hogyan tudnám/tudnánk...

Skype. Hogyan tudnám/tudnánk megoldani ezt a problémát? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Skype nevű programmal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni, mivel észrevettem, hogy nemrégiben egy ismerősömmel folytatott beszélgetés közepette az üzenetek időpontja folyamatosan változott. Ezalatt azt értem, hogy egy frissen elküldött üzenetet kb 1 vagy akár 3 órával ezelőtti időpontra dobott, ami mondanom sem kell eléggé bosszantó volt visszagörgetni az eddigi beszélgetést, hogy megnézzem mit írt, aztán vissza.

Ezután meg a következő üzenetet vagy megjelenítette pontos idő szerint, vagy valami sokkal másabb időre dobta mint az előzőt teljesen véletlenszerűen.


Mással való beszélgetésnél nem vettem észre ezt, csak ennél a személynél.



2013. jan. 9. 04:23
 1/2 ΨPOSZEIDON[HUN]Ψ válasza:
Töltsd le újra.
2013. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
internet idő frissités a dátum és idö tulajdonságaiban,bár ha nincs a dátum vagy idő beállítva rendesen akkor sokminden más se működik,vagy ujra telepítés ahogy az elöttem szóló is mondta XD
2013. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!