Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha úgy törlöm ki interneten...

Ha úgy törlöm ki interneten (Nem mozzilán) az előzményeket (vagyis h beírok a keresőbe egybetűt alul meg kiadja min voltam) ott egy X van mellette ha azzal kitörlöm akkor sehol nem lehet már megtalálni. Ugye?

Figyelt kérdés
meg azt is h rámentem vmire és az ilyen lila színű lett(mert rámentem)azt is ellehet vhogy "távolítani" h ne lila legyen hanem mintha nem is mentem volna rá????
2010. júl. 30. 22:11
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

kitöröl mindent még a vírus eltávolító programot is??de nagyon sok minden van ami kell!hogy oldjam meg?mire menjek?

az eszközökbe vagyok a ccleaner eszközökbe

2010. júl. 30. 22:45
 12/42 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..


Ezeket olvasd el! De ez a Ccleaner programokat NEM töröl, tehát a vírusírtót sem törli ki ne aggódj! :)

2010. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Megnyitottad a programot ott csak arra a fülre kell kattintanod hogy A tisztítás futtatása jobb oldalon alul.
2010. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

huuh hát ebből nem sokat értek...:/:(

de...fuh öhmm..amik az eszközökbe vannak azokat nem törli ki.nem?meg a mappáimat..meg a zenéket...?

2010. júl. 30. 22:51
 15/42 A kérdező kommentje:

és ezt a ccleaner-t nem is lehet kitörlölni?vagyis h amiket kitörölt az ne jöjjön vissza?

meg az előző vagyis ott is írtam:P

2010. júl. 30. 22:52
 16/42 anonim ***** válasza:
Nem! Nem fog semmi személyes dolgodat kitörölni, se zenét se képet se játékot semmit. Csak azt fogja törölni ami szerinte felesleges( böngészés nyomai, sütik,)
2010. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
jah értem!és ezt kitörlöm és akk nem jönnek visza amit kitörölt..igaz?
2010. júl. 30. 22:54
 18/42 anonim ***** válasza:
Amiket kitöröl azok úgy jönnek csak vissza, hogyha újra beírod az explorerbe az oldal címeket (tehát a böngészési címeket, amiket most szeretnél kitörölni) Érted?
2010. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
értem,értem!meg ha újra letöltöm amiket kitörölt..(amit nem fogok!:D)
2010. júl. 30. 22:56
 20/42 anonim ***** válasza:

Júj ne haragudj hogy ilyen hülyén fogalmazok, de tényleg szeretnék segíteni. Én is ezt a Ccleanert használom már évek óta. :)


De az a lényeg hogy személyes cuccaidat NEM törli ki (zene, kép, játék stb)

2010. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!