Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza tudom igényelni az...

Vissza tudom igényelni az nCore fiókom? Ugyanis nem önhibámból lettem törölve ("lopott acc" címszóval), hanem a meghívóm volt a ludas ebben az ügyben, mert mint utólag kiderült, árulta a meghívókat, de én viszont ingyen kaptam tőle.

Figyelt kérdés
Ezt akár képpel be is tudnám bizonyítani. Írtam már levelet arra az e-mail címre amin értesítettek a dologról, de nem tudom mikor kaphatok választ, ezért bátorkodtam ide kiírni kérdésem. :)

#nCore #lopott acc
2020. jún. 6. 20:04
 1/10 fukapapa27 ***** válasza:
100%
Szerintem írjál az E-Mail címükre és bizonyítsd be az ártatlanságod! Nekem mikor 2 évre el kellett utaznom és mikor haza jöttem le voltam tiltva és mindjárt írtam, hogy mi a helyzet rá 1 hónapjára küldték az új jelszót és azóta kopogjam le semmi gond nincs!
2020. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BringaManó ***** válasza:
100%

"rá 1 hónapjára küldték az új jelszót"


hú de jó fejek... pörögnek, mint a gömbvillám...

2020. jún. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fukapapa27 ***** válasza:
79%
#2 hát nem kapkodták el az biztos de legalább válaszoltak ez a lényeg nem?!
2020. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BringaManó ***** válasza:
100%
ö... hát nem tudom... neked szerencséd volt, hogy ennyire ráért... felteszem, hogy a többség addigra már megoldotta volna máshogy, így pl. (felesleges) kiadásba verte volna magát, hogy legyen új fiókja... szóval "kétszer ad, aki gyorsan ad" – de aki nagyon lassan, az lehet, hogy egyszer sem, vagy esetleg el is vesz... :-D
2020. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha jó fejek, akkor a törlő emailre, amire írtál, pár nap (vagy lásd 1 hónap, attól függ, mennyire figyelik éppen a bejövő emaileket) és visszaállítják. Bár nem sok esélyt látok sajna rá:/

Ráadásul mivel már ki voltál tiltva, ha mégegyszer regisztrálsz, lehet az újbóli meghívód is kitiltják. Vagy új IP/gép/torrentkliens, vagy regisztrálsz másik torrent oldalra, vannak még azért jók:)

Mindenesetre szurkolok, hogy sikerüljön, és sajnálom, hogy így jártál, nem szép dolog azokkal kicseszni, akik semmiről sem tehetnek/tudták. Láttam azt is Facebookon, hogy nem te voltál az egyetlen, még vagy másik +20 embert is kivágtak :(

Ez azért tényleg kicseszés.

2020. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* plusz más email cím, de ez gondolom egyértelmű:)
2020. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek ellopták a fiókját és abból kiküldtek több meghívót, akkor jogos hogy visszavonják a meghívást. Hiába ártatlan a kérdező és a hozzáférése, akkor is jogosulatlanul jött létre a fiókja, nincs igazán jogos követelése a visszaállítással kapcsolatban, ő is a helyzet áldozata.
2020. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez igaz, viszont szerintem az nem fair, hogy többé nem lehetne nCore fiókja, mert kitiltották.

Honnan kellett volna tudnia, hogy az az account, amiről küldték a meghívót, lopott?

A törlést még talán megértem, igazad van, viszont a további következményeket nem:/

2020. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra nem kapott az oldaltól választ, hogy milyen következményei lesznek. Azt csak itt írták neki, hiszen a tiltásnak az a következménye, hogy nem regisztrálhat vissza. Viszont ez egy olyan speciális eset, ami miatt akár kivételt is tehetnek.
2020. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem így lesz, sajnálom őket :/
2020. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!