Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged a Facebook...

Miért nem enged a Facebook csoportokba posztolni és azokhoz csatlakozni?

Figyelt kérdés
Egy pár hete már egy csoportba sem tudok posztolni Facebookon. Azt írja ki, hogy ez a funkció számomra ideiglenesen le van tiltva. Nem tudom, hogy ez miért és meddig tart. Nem spammeltem, nem osztottam meg offenzív tartalmat, sőt egy hónapja már egyáltalán nem is posztoltam. Írtam problémabejelentést, nem történt semmi. Valamint egy hete már csatlakozni sem tudok csoportokhoz. Hogyan oldhatnám ezt meg?

2020. jún. 9. 21:36
 1/3 anonim válasza:
Ezektől függetlenül még valaki "digitálisan rád-ülhetett" bármi miatt is. Az internet világa már csak ilyen...
2020. jún. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy pár napra megjavult, most megint eltűnt. Ki "ül rá" vajon ciklikusan ennyire az emberre?
2020. jún. 18. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlót tapasztaltam én is. Rendszeresen posztolok 4-5 csoportba naponta átlagosan 2-3 alkalommal. Na most, vagy spammelésnek veszi ezt, hogy mindegyik csoportba ugyanazt a szöveget írom ugye, vagy valaki jelentgette a posztjaidat. Engem tiltottak először 1 hétre, aztán augusztus végéig, aztán hirtelen feloldották a tiltást... Csakis olyan csoportokba tudtam a tiltás alatt írni, ahol adminisztrátor vagyok. Csatlakozni én sem tudtam sehogy sem más csoportokhoz.
2020. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!