Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható ez a webáruház?

Megbízható ez a webáruház?

Figyelt kérdés

Megbízható ez a webáruház?

www.lightinthebox.com

Rendelt már innen valaki? Tapasztalatok?



2020. jún. 13. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Döntsd el magad. Én nem vennék ott semmit.


[link]

2020. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pár éve rendszeresen vásároltam onnan bármilyen reklamáció nélkül. Akkoriban az volt az az oldal, akinél biztosítást lehetett kötni a vámeljárásra, és ha elküldted nekik a vámosok végzését meg a nyugtát a pluszköltségek kifizetéséről, akkor átutalták az összes különbözetet amit a rendelés eredeti összegén felül fizettél.
2020. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nézd meg a linket amit küldtek. 27000 vélemény 40% a teljesen rossz. ez a cég egy rakás szar.
2020. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

55% szerint meg kiváló és jó. A rosszat eleve hamarabb leírják a neten, mint a jót. Semmi gond az oldallal.

Én tavaly ősszel egy trustpilot szerint 93%-ban negatívan értékelt oldalról rendeltem, mégis megkaptam a terméket. Nem mérvadó, amit ott írnak.

2020. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor vásárolj ilyen oldalakról. én csak online vásárolok mert kényelmes. Fotósként objektíveket, vázakat és minden mást. alkalmanként több ezer euro értékben. de egy ilyen helyen sosem vennék egy zoknit sem.

Nem mérvadó?? Az ebayen az ilyen eladókat már tiltja az ebay. 40 százalék esélye van hogy szart kapsz, meg sem érkezik, vagy nem kapod vissza a pénzed. Fasza ... :D

2020. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lol! trustpilot mint NEM mérvadó :D Gyakorlatilag mindenki onnan tájékozódik európában :D
2020. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tessék, ilyen egy normális cég, hasonlítsd össze a kettőt.

[link]

2020. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt egy másik, ez is jó. ugye, hogy nem mindegy? 3 vagy 40 százalék?

[link]

2020. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Floodolás helyett inkább szedd össze amit mondani akarsz és egyben küldd be, ne 2 percenként.

Teljesen eltérő dolgokat akarsz egymáshoz hasonlítani. A kérdésben egy random kínai piactérről van szó, ócska gagyi kínai tömegben gyártott 2-5 dolláros szarokkal, aminél a vevő is tudja hogy amit vesz az annyit is ér. Ahol szart árulnak és szart veszel, nyilvánvalóan a kommentekben is leírják, hogy szar. Te meg webáruházakhoz hasonlítod őket ahol százeurós nagyságrendben veszel dolgokat, nyilván a minőség is arányban áll az árral.

2020. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, akkor minden rendben van. Bátran ajánlom én is ezt az oldalt mindenkinek, nem fog csalódni. :D
2020. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!