Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Normális az, hogy ilyen rossz...

Normális az, hogy ilyen rossz az internetünk?

Figyelt kérdés
Huawei Mobil wifi router van itthon (nem én akartam), de olyan gyenge, hogy egy csomó mindenre alkalmatlan. Most is le akarok tölteni egy 900 Mb-os programot, de ilyen több óra lesz, mert a letöltési sebesség ilyen 200-300 kb/s körül van végig. Játszani is szinte lehetetlen ilyen internet mellett, meg a legtöbb oldalt/videót alig tölti be. És ez a retek havonta 6 ezerbe kerül, amiért már internetnek nevezhető dolgot is lehetne kapni. Ez normális, hogy ilyen gyenge? Vagy valami baja van?
2020. jún. 14. 13:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Lefuttattam egy tesztet, pingre 24-et ír, letöltési sebességre 4.87 mb/s-ot. Viszont valahogy ez még soha nem nyilvánult meg, az is csoda, ha 500 kb fölé megy a letöltési sebesség.
2020. jún. 14. 13:18
 2/3 anonim ***** válasza:

A 4.87 mbit/s megabitet az ~ 600 kilobájt/s. Mert 1 megabit az 128 kilobájt.


Az hogy normálise-e, az attól függ milyen netre fizettetek elő és helyileg hol vagytok. Mert ha távol valamely adó toronytól, akkor gyenge lesz a jel, amitől pedig gyenge a net.


én ürölnék, ha stabil 200 kb/s-el menne nálunk a net, annyira retek itt :(

2020. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tréhóm, akkor normális, hogy ilyen vacak. A júpíszí se jobb, de ők a ConnectBox modemet erőltetik, ami amúgy szintén egy ócskavas.
2020. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!