Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen mobilnetet ajánlotok,...

Milyen mobilnetet ajánlotok, ha ezek az igényeim? (többlent)

Figyelt kérdés

Szóval szeptembertől albérletbe költözöm suli miatt.

Itthon vezetékes netem van havi 3700Ftért..(GTS Datanet).Ezt végülis meg szeretném tartani..Elégedett vagyok vele...De az albiba szeretnék mobilnetet.Nem kell semmi extra..(filmletöltést és hasonlókat itthon elintézem,bár igazából itt se sokat töltök...Van hogy hónapokig semmit:d


Szóval netezésre,MSN-re kéne a mobilnet..Mit ajánlotok?

Vodafone feltöltőkártyás pl.?


Azt ugye lehet h.a laptopot viszem, ott a mobilnetet használom,itthon meg ugyanúgy a vezetékest..?


Amúgy a vezetékesen sincs már hűségidő...Ha ez számít:)


2010. aug. 1. 11:48
 1/8 A kérdező kommentje:
amúgy youtube -nézegetésre "mekkora" net kell?
2010. aug. 1. 11:49
 2/8 A kérdező kommentje:
elvileg mindhárom nagy szolgáltató lefedettségi területébe beletartozik a város,ahova megyek..Tehát ezzel elméletileg! nincs gond..
2010. aug. 1. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nokia telefonom ami vodás vitamaxos (feltöltős). Ezt a telót összedugom a lapival egy usb vel . Sms-ben megrendelek egy internetet ( 1 vagy 5 gigást ) és öt perc múlva van net a szgépemen.Két éve ezt használom.
2010. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

háj.


nekem djuice reload netem van, csak ajánlani tudom. ha nem használod sokat elég az 500 MB-os csomag (45 napig 2000 forint körül van ha jól emélkszem) de én ezt se rendeltem meg, így 5 Ft/MB áron netezhetek, már március 15 óta, és még van kb 200 MB vissza. Gyors, megbízható, olcsó.

2010. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippet
2010. aug. 3. 19:58
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó!

te mennyit/mire használod a netet?

2010. aug. 3. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
egyetemista vagyok, mérnök-info szakon. buszon, vonaton, illetve ügyfélnél ahol nincs net. msn, böngészés képekkel, stb. fájlokat nem küldök, youtube és hasonló nem használok rajta.
2010. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a youtube kb 1 nap alatt elfogyasztja az adatkorlátos netet! a lényeg, hogy olyat vegyél amihez nincs túlforgalmazási díj, mert azzal nagyon rá lehet cseszni
2010. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!