Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi Move mobilnetet használok...

Digi Move mobilnetet használok, telenor hálózattal, ha rendes telenoros modemet és kártyát veszek a telenortól, akkor ugyanolyan sebességgel fog müködni a mobilnet mint a Diginél?

Figyelt kérdés

A telenor hálózatát használja a Digi is.

Ha pl.: HSDPA megy a Digin egy bizonyos sebességgel, akkor a telenor rendes saját modeme is ugyanazt a sebességet fogja adni ugyanazon a helyen?


2011. okt. 15. 17:02
 1/4 A kérdező kommentje:

A telenor hálózatát használja a Digi is.

Ha pl.: HSDPA megy a Digin egy bizonyos sebességgel, akkor a telenor rendes saját modeme is ugyanazt a sebességet fogja adni ugyanazon a helyen amennyiben HSDPA a jelenlegi sebessége?

2011. okt. 15. 17:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden ugyanaz lesz-ugyanis az a pontos megfogalmazás hogy a Digi mobilnetje ugyanúgy működik mint a Telenor mobilnetje.

Minden megegyezik még a sticket is a Telenor adja csak annyi a különbség hogy Digis logó van ráfestve.

2011. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél ezzel nekem. :)
2011. okt. 15. 17:50
 4/4 anonim válasza:
Ugyan piszok regi topic, de termeszetesen nem igy van .. A digi es a telenor apn-je nem ugyanaz ,a digi csak savszelesseget berel a telenor halozatan,a sajat intervonalat hasznalja,ami valahol a nulla es a hasznalhatatlan hulladek kozott van . Ipad-be tettem a digi kartyat, digi apn beir , letoltes ugyan 3 Mbit korul van,de a feltoltes 30-60 kbit(!) . Ezt probaltam Kazincbarcikan,Miskolcon es Nyiregyhazan is - nincs szamottevo kulonbseg. Ugyanebben a tablagepben azota telenor sajat sim kartyajat hasznalom , ugyanazookon a helyeken dl -4-6 Mbps , up -3-4Mbps ..
2014. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!