Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Dark web illegális?

A Dark web illegális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Engem mindig is érdekelt ez a deep/dark webes téma, hogy vajon mi lehet ott.


Meg is találtam a módját hogy tudnám elérni TOR-ral.


Viszont az érdekelne hogy a látogatása is illegális, vagy csak az számít bűncselekménynek, ha ki is használom a felületet? Úgy értem kereskedelem, egyéb törvényellenes tevékenységek, stb..


Mert olvastam hogy újságíróknak például tökéletes felület, ha valami erős cikket akarnak írni, vagy ilyesmi.


Most ők is legálisan teszik ezt, mint bármely felhasználó?



2020. jún. 26. 09:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
9 - nem csak a privat uzenet. Az osszes kerdest, valaszt, ertekelest, statatisztikat, a bejelentkezesek adatait, jelszavait nyilvan vmilyen adatbazisszerver tarol, amit a google nem lat, csak a webszervert latja, viszont a felhasznalo hasznalja. Ergo szerintem a Gyk 90%-a hatterszolgaltatas, ilyen ertelemben pedig deepweb.
2020. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
10: de ahhoz nem kell darkweb.
2020. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

"Tor böngészőt használnak,nem lehet visszanyomozni."


Vissza lehet.... :).

2020. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok el nekem, hogy a TOR - hoz kell VPN?

Mert valaki arra esküszik, hogy extra anonimitást ad, valaki pedig azt, hogy kiütik egymást, és extra lassú lesz tőle minden internetforgalom.


Mondjuk ezt a hagymát elég jó lehet használni, mert sok mindent elrejt, például nehezebben tudják feltörni bármilyen felhasználónkat a hackerek. Facebook, insta stb..

2020. jún. 27. 00:22
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem latom be, hogy minek vpn, amikor del-amerikai, vagy szuaheli, vagy akarmilyen proxy(ko)n megy az egesz fsszopas keresztul...
2020. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

" például nehezebben tudják feltörni bármilyen felhasználónkat a hackerek. Facebook, insta stb"


Azokat eddig sem tudták feltörni, mert maximum az oldal sebezhetőségeit próbálja meg kijátszani ( ha 10 évente 1x sikerül valakinek, mivel a saját etikus hackereik azért azt tesztelik rendesen) de felhasználói FIÓKOT eddig sem "törtek fel".

Maximum jelszót loptak, na de nem technikai hiányosságok miatt hanem szinte kivétel nélkül valamelyik pistike a user errort használta ki, tehát ergó megszerezte XY jelszavát.


Ezt a "fltörik a hackerek a facebookom" témát engedjük el. :) SENKINEK ismétlen SENKINEK nem törték még fel a fiókját (legalábbis azok közül akik itt kérdést tesznek fel). Ha a profik sebezhetőséget találnak akkor előbb fognak putyin vagy trump nevében posztolni.... :)


Szóval a felhasználói hibából történő jelszólopás != feltöréssel.

2020. jún. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
31%

14

Aki erre esküszik az soha nem használt még tort mert akkor tudná hogy nem tudod vpnel használni.

2020. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell VPN. De a TOR böngészőt, legbiztonsagossabra kell állítani. Tehát Javascriptet is ki kell kapcsolni, illetve be kell állítani, hogy Bridge-t használjon. (Ez alapból nincs beállítva. Neked lell). Ha ezeket nem csinálod meg, nem vagy biztonságba TORba se. Visszakövethető minden. Illetve minden más kapcsolatot ki kell lőni. Semmilyen más net forgalom nem lehet, ergo a Windows nem biztonságos alatta.
2020. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!