Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Routert cserélt nálam a...

Yeni kérdése:

Routert cserélt nálam a Telekom. Nem tudom az új (Sagem F@st 3890 V3) routerrel összehozni a chromecast 2-t. A régivel mégent. Olyan, mintha a régi wifi hálózatra akarna kapcsolódni a chromecast. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki kell törölni az eszközt a Google Homa applikációból majd újra hozzáadni.


Google Home megnyit, megkeresed a Chromecast-et. Jobb felül három pötty megnyom és "Remove Device".

2020. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel meg is volnánk, de amikor újra telepíteném a chromecast-ot, már nem engedi a telepítést vegrehajtani. Nem lehet valahogy resetelni a chromecast-et?
2020. jún. 28. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:

De lehet.


Hosszan kell rajta nyomni azt az egyetlen egy darab gombot, ami magán az eszközön van.

2020. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meddig kell nyomni és minek kell történnie? Ezt már próbáltam, de nem történt semmi....
2020. jún. 29. 06:59
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


"From the Chromecast device


While the Chromecast is plugged into the TV, hold down the button on the side of the Chromecast. The LED will begin blinking orange. When the LED light turns white, release the button and the Chromecast will begin the reboot sequence."


Itt nagyjából azt írja, hogy a Chromecast-nak TV-re kötve kell lennie és áramot kell, hogy kapjon. Majd nyomva kell tartani az egyetlen egy gombot az eszközön, amíg nem kezd el narancssárgán villogni. Ekkor kezdődik a gyári visszaállítás és ezután már képet is kell adnia.


Nekem Chromecast 3-om van és nem egyszer megcsináltam már ezt a procedúrát.

2020. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!