Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet beállitani, hogy...

Hogyan lehet beállitani, hogy ne ajánlja a facebook az ismerőseimet másoknak?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő, ha az ismerőseimnél megjelennek az én ismerőseim, hogy jelöljék be, tudom, hogy közösségi oldal. Titeket nem zavar?

2020. jún. 30. 05:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold be azt az opciót ami betekintést enged az ismerőseid közé és akkor nem lesz több ajánlás
2020. jún. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy ennek ellenére is ajánlgat? Mert így van beállitva.
2020. jún. 30. 06:13
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Akkor nemtudom

Nekem egy idő óta már nem ajánl hála Istennek ismerősöket, pedig nem állitottam át semmit a facebookon

2020. jún. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem lehet.

Majd ha a rendszer teljhatalmú ura úgy dönt, hogy lesz ilyen funkció, akkor majd lesz. De ameddig neki a személyek közötti kapcsolatokból van tőkéje, addig ne várjuk, hogy ezt megvalósítja.

2020. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 GallitsGáborCsaba válasza:
Az én véleményem szerint azt nem lehet sem kikapcsolni,sem megszüntetni,hiszen mint az előttem válaszoló mondja szerintem nagyon helyesen ez a Facebook oldalnak,mint ismerős,barát meg hasonlók keresésére létrehozott automatikusan beépített része,már csak azért is hogyha vannak olyanok akik ismerik egymást és/vagy már találkoztak,beszéltek egymással megtalálhassák egymást,ha akarják és ehhez lehet elég a keresett vagy nem keresett de már megismert személy neve persze arc azonossággal,de mint az előttem válaszoló is írta a Facebook tulajdonosának vagy tulajdonosainak az az érdeke,érdekük hogy az emberek megtalálhassák egymást és beszélhessenek is egymással,persze az ott is meglévő szabályok és lehetőségek keretein belül,legalábbis szerintem :-) .
2020. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem véleményt kérdeztem, hanem megoldást. Ment a piros x.
2020. júl. 4. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!