Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A napisz*r pont hu/ pont com...

A napisz*r pont hu/ pont com oldalakat miért nem törli le senki? (hatóságok) Undorító, hogy folyamatosan nőket aláznak. De olyat is, akinek fitness verseny képe van kint, amit még kb. se tudok megérteni, hogy miért baj.

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Először is döntsd el, hogy .com vagy .hu, mert két különböző oldal, aminek semmi köze nincsen egymáshoz.

Másrészt okosan csinálják, mivel egy olyan országból fut az oldal ahova a hatóságok keze nem ér el ilyen piti ügyek miatt.

Az hogy prostikat buktatnak le, még nem illegális. Ugyan ez igaz a nyilvánosan megosztott képekre is.

Ha kikerül ez oldalra egy nyilvánosan megosztott insta vagy fészbúk kép, azzal semmilyen jogszabályt nem sértenek. Csak sokan lusták elolvasni az a képek nyilvános megosztásáról szóló adatvédelmi szabályzatot.

2020. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felkerültél te is?
2020. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A prostikat nem tudom miért kell lebuktatni, eleve ők adják meg magukról ezeket az infókat. Csak a fitness versenyes kép b*szott fel, mert olyan képe intelligens, tanult nőknek is van, akik véletlenül fitness versenyen is voltak, de abszolút semmi közük a prostikhoz. Szerintem a pont com volt amúgy, de én nem látok különbséget.
2020. júl. 1. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak komoly rések a jogrendszerben. Egy ilyen rést használnak ki ők is.
2020. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Amíg nyilvános a kép, felhasználható. Ennyi
2020. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem használható fel, mivel a feltöltő tulajdona, másrészt becsületsértés, amire használják. Az "ennyi" szótól pedig semmi nem fog jogerőre lépni.
2020. júl. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!