Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a különböző internetes portálokon és honlapokon a nevem alapján évek óta megtalálható abszolút hazug és karaktergyilkos közleményeket?

Figyelt kérdés
Mivel a rendszerváltás, azaz 1990 előtt viszonylag magas beosztású bűnügyi rendőrtiszt voltam, ezért számos halálos ellenséget szereztem pusztán azzal, hogy tudom, melyikük melyik állambiztonsági szervnek a szigorúan titkos állományú, s ezért különböző fedőfoglalkozásokkal dolgozó tisztje, vagy éppen a szovjet titkosszolgálatok ügynöke volt. Eddig már nyolcszor követtek el ellenem a legborzalmasabb módszerekkel gyilkossági kísérletet (pl. késelés stb.). Csak a vak véletlennek és számos orvosi műtétnek köszönhetem, hogy egyáltalán élek még. Jelenleg azonban már 85 százalékos mozgássérült rokkant vagyok. Még ha akarnék sem tudok több mint tíz éve kimozdulni a lakásomból. De hiába éltem túl a gyilkossági kísérleteket, az említett ellenségeim az interneten közreadott karaktergyilkos közleményekkel teljesen lejárattak már a hatóságok előtt is. Számos alkalommal tettem már postai úton elküldött levélben és e-mail-ben panaszt a hazug közleményeket közreadó újságok, magazinok és különböző honlapok szerkesztőségeinél, valamint a Google és más internetes szolgáltatók panaszokat kivizsgáló illetékes csoportjainál, azokra még egyszer sem kaptam választ. Lehetséges, hogy egykori sikeres bűnügyi nyomozó létemre erkölcsileg mélyen a sárba taposva kell meghalnom? Ezért próbálok most itt segítséget kérni és kapni.

2020. júl. 2. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
kövesd a fehér nyulat
2020. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Léterik egy rendőrség nevű szervezet, aminek ez is a feladatai közé tartozik.
2020. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetes minden alkalommal tettem rendőrségi és ügyészségi feljelentést. Egy eset kivételével mindig meg tudtam nevezni a támadóimat is. De még egyszer sem kaptam sem szóban sem írásban választ az említett hatóságoktól. Ennek okát nem tudom, csak sejtem. Az egykori magyar és szovjet állambiztonsági szervek tisztjei és ügynökei a rendszerváltáskor sokkal magasabb állami beosztásokba "ejtőernyőztek", mint ami a korábbi fedőfoglalkozásuk volt. Akkoriban így nevezték a gyors munkahely változtatásokat. Első alkalommal még ügyvédet is fogadtam. Azonban számomra ismeretlen okból rövid időn belül évekre börtönbe került. Amikor pedig kiszabadult, akkor számomra szintén ismeretlen okból rövid időn belül meghalt. A továbbiakban hiába próbálkoztam ügyvédet találni. Valahányszor közöltem a gyilkosaim nevét, mindig nemet mondtak a kérésemre. A karaktergyilkos publikációk miatt pedig a rokonaim sem állnak már velem szóba.
2020. júl. 2. 18:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként még ha nem is akartam volna rendőrségi feljelentést tenni, azt a kórházak, ahova kómás állapotban az utcai járókelők hívására a mentők bevittek, hivatali kötelességüknél fogva mindig megtették, mert látták, hogy gyilkossági kísérlet áldozata lettem. Amikor pedig magamhoz tértem, akkor az orvosok azonnal értesítették a rendőröket, akik mindig kikérdeztek, magnetofonra vették a beszélgetésünket, később pedig tanúvallomási papírt is aláirattak velem. De mindez már nem érdekel. Sokkal inkább az, hogy az internetes rágalmaktól hogyan védhetném meg a becsületemet.
2020. júl. 2. 21:44
 5/5 A kérdező kommentje:
A törvénytelenségekre nincs mentség.
2020. júl. 3. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!