Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létrehoztam egy insta oldalt...

Létrehoztam egy insta oldalt szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Az oldalnak az a célja hogy akik kamu híreket terjesztenek másokról hogy több követőjük legyen azokat kiteszem az oldalra hogy jelentsék őket. Kezdtem unni hogy másokat bántanak ok nélkül meg olyat tesznek ki hogy küldök meztelen képet XY személyről ha bekövetsz és lájkolod 5 képem.Szerintetek jó ötlet hogy létrehoztam ezt az oldalt?

Oldalam: [link]



#Instagram #Kamuoldalak
2020. júl. 4. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnáljuk, ez az oldal nem érhető el.

Lehet, hogy hibás hivatkozásra kattintottál, vagy az oldalt eltávolították. Visszatérés az Instagramra.


Nem vagyok jártas Instagramban, de ez művészeti szempontból lenyűgözően minimalista, elhanyagolható eszköz- és anyaghasználat, mégis lényegre törő és a letisztult színek miatt könnyen átlátható.

Hogy lehet használni?

2020. júl. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne játszd az önjelölt igazságosztót. Ez a "fogjunk össze és tömegesen jelentsünk bárkit aki nem tetszik nekünk, hátha letiltják" mentalitás is elég undorító meg aljas is tud lenni.

Gyanítom, hogy eltűnt az oldal mert jobb belátásra bírtak, vagy egyszerűen az Instagram sem hülye, és nem fogja engedni hogy másokról pellengér oldalt csinálj, vagy ha kiraktál valakit és jelentett téged hogy felhasználtad valamilyen tartalmát engedély nélkül, azért téged büntetnek meg.

2020. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!