Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legstrapabíróbb...

Melyik a legstrapabíróbb böngésző gépre? Milyet használtok?

Figyelt kérdés
Három böngészőt használok a gépemen, mindegyik patent, viszont ma szerettem volna nagyon sokat letekerni egy oldalon (Twitter), viszont mind a Chrome, mind a M. edge, mind a Mozilla megbukott ebben, az összes ugyanannál a pontnál/posztnál beáll, mintha világ vége lenne (pedig nem). (RAM betelése teljességgel kizárt.) Tudnátok segíteni, hogy ez megoldható legyen?

2020. júl. 6. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Firefox-ot használok és sosem tapasztaltam ilyet. Akármennyi oldal legyen nyitva és akármennyire is görgessek le, mindig jól bírja. Chrome-ot és Edge-et is nyúzom. Az Edge (mármint az újabb, Chromium-alapú) jobb, mint az elődje, ezzel sincsenek már gondjaim. A Chrome is jó, azzal sincs gond, de annak a görgetése döcögős és nincs olyan opció benne, hogy "finom görgetés", mint Firefox-ban, ami nekem viszont kell. Régebben még erőforrás-takarékosságból váltottam Firefox-ra, azóta is azt használom, mert mostanra már nem is számít mennyire zabálja a gépet, hisz már van hozzá vas. Szóval ja, elvileg nem szabadna olyat csinálnia egyiknek sem, amit leírtál.

Alap helyzetben is ezt csinálják ezek a böngészők amúgy?

2020. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, nekem is új. Nálam is úgy működik a Mozilla ahogy írtad, nemrég letekertem benne egy csoportban (fb) egy hónapot (nem volt kis mennyiség) kb. 15 másik oldal mellett, és még csak be sem lassult.

Szomorú vagyok ezért. Mert akárhányszor indítok újra bármit, gépet, böngészőt, ugyanaz a rohadt dátum a vége.. Ennél viszont csak ez az egy oldal volt nyitva, biztos ami biztos, meg úgyse kellett épp a többi.

2020. júl. 6. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ott van vége az adott Twitter oldalnak?

Nekem ilyesmi görgetéses hibák telón szoktak lenni, az sem böngészőben, hanem a FB appban és ötletem sincs miért, de véletlenszerűen megakad néha egy-egy posztnál és nem tudok lejjebb menni, amit az újraindítás/kilövés orvosol (ha orvosolja). Azt vagy elmúlik vagy már máshol fog megakadni.

2020. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Az oldal 2011-ben regisztrált, a megállás helye pedig 2019 tavasza. Nem a 2011 a cél, csak na..eddig nem volt időm ilyenekre. Ellenben szerintem telefonon nemigen történne ilyen.
2020. júl. 6. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!