Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube-ra feltöltött videó...

YouTube-ra feltöltött videó hangja? Többi lent...

Figyelt kérdés
Vlogszerű videót töltöttem fel YouTube-ra. A videót egy iPhone 7 telefonnal készítettem, külső mikrofon nélkül. A telefonos YouTube alkalmazás egy normál, tiszta hangú videót ad vissza, míg ha PC-n nézem meg a videót az alig hallható, nagyon halk. Ez miért van? Vennem kellene egy mikrofont? Előre is köszönöm a segítséget!

2020. júl. 9. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Iphone 7-nem stúdió!

Vegyél rendes eszközöket a telefont meg dobd ki!

2020. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Külső mikrofon elég hasznos lehet, de egy linket dobj a videóról :)
2020. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: ezzel én is tisztában vagyok, csak jelenleg kezdő vagyok ezen a téren és még nincs igazán lehetőségem új cuccokat venni! :)


Második: Igaz még csak kezdetleges - teszt videó, de ha tetszik, nyugodtan iratkozz fel! :) Előre is köszi!


https://www.youtube.com/watch?v=3Ea7AtTWTGI

2020. júl. 9. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Nincs elég vlogger:?
2020. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es számú válaszoló: de igen van, nem is hírnévre vágyom, vagy hasonók. Csak szeretném magam kipróbálni ezen a téren, a készségeimet fejleszteni! Remélem nem okoz neked túl nagy problémát! :)
2020. júl. 9. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Megnézve ezt a videot azt kell megállapitanom, hogy még sokat kell fejlődnöd. Jól tetted, hogy "Nem nyilvános" kategóriában töltötted fel.
2020. júl. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, sokat kell még fejlődnöm, mivel ez az első videó amit valaha is csináltam. Elviselem a kritikát, csak azt nem értem, miért kell az embert még meg is bántani mellé... Biztos minden videós aki ma több ezer feliratkozóval rendelkezik, már az első videója készítésekor vérprofi volt! Na de mindegy, ha pár embernek ez esik jól, hogy a másikat a földbe tiporja, akkor csak hajrá! ;)
2020. júl. 11. 00:18
 8/9 anonim ***** válasza:

nálam "normál, tiszta hangú a videó" nálad talán azért lehet a "PC-n alig hallható, nagyon halk", mert le van halkítva a PC, vagy az a YouTube ablak? más videók hangosabban szólnak ugyanott?

érdemes lehet mellé tenned egy másik, mástól származó normál hangszintű videót, hogy össze tudd hasonlítani, melyik hogyan szól.


nem gáz, de egy kicsit doboz hangja van a telefon mikrofonjával a szobdának. érdemes lesz hosszabb távon beszerezned egy mikrofont és pláne annak utánanézned, hogyan tudod kevésbé visszhangossá tenni a szobádat - pl. szivacsok, függönyök a falakra, takarók, párnák a padlóra...


ne törődj a beszólásokkal, gyakorolj. az első pár(tucat-száz) videója mindenkinek béna - különösen azoknak a nagyokosoknak, akik csak beszóli tudnak mindenért ahelyett, hogy ők maguk csinálnának valamit.

lehet, hogy nem leszel sikeres ezzel a vloggal, de rengeteget tanulhatsz belőle, hogy próbálkozol vele, aminek mindenképp sok hasznát fogod venni a jövőben akár hasonló dologgal foglalkozol majd, akár nem...


kitartás és gyakorolj tovább!

2020. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 nagyon köszi a hasznos választ, megpróbáltam más videókkal is, végül rájöttem mi volt a probléma. Az iMovie nem szerette a videó hangját és alapból lejjebb vette. :D Köszönöm mégegyszer, na meg a biztatást is, nagyon kedves vagy! :)
2020. júl. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!