Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyit ér egy youtube felirat...

Mennyit ér egy youtube feliratkozó?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy kb 1-2000-es youtube csatornát. Mennyit adjak érte? A tartalom amit akarok rá, az nemzetközi tehát nem nyelvspecifikus.
2020. júl. 10. 10:13
 1/4 anonim válasza:
3Ft-ért már lehet vásárolni a neten. Számlásan. És nem azonnal hanem 1-2 hét alatt pl 1000-et. Nyelv szerint is akár. Szóval ennél ne adj többet. Illetve reklámmal is kb 3Ft-ért kijön 1 feliratkozó. Főleg facen.
2020. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ne vásárolj. Eltűnik a fele ha más a tartalom. Vagy akár több is. Akkor meg minek?? Plusz mit kezdesz a régi videókkal? Nem érdemes. Inkább vegyél feliratkozót reklámmal stb ahogy írta a fentebbi.
2020. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

HA valaki el is adja az biztos kevesli a 2-3Ft feliratkozónként, de a tények azok hogy valóban lehet ennyiért venni. Sőt ahogy írta a fenti hozzászóló arról számlád lesz amiből ha van vállalkozás kb a felét el is tudod számolni azaz 1,5Ft/feliratkozó lesz.


Ha eladják ennyiért vedd meg, amúgy meg hallgass az elsőre. Nem érdemes venni drágábban. Plusz személyesen vedd át, írjatok papírt. Nehogy utólag vita legyen.

2020. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én márciusban vettem amúgy 2000 magyar felirakozóval 6000-ért. Sokan akarnak majd lebeszélni a vásárlásról, de megéri. Azt is megértem aki nem adja ennyiért. De persze ott a mérleg. 0Ft vagy vmi kis pénz. De amúgy majd jön hogy gépek iratkoznak rád. Nem! Máshogy megy ez. Nekem is bevált. 10% tűnt csak el és a feliratkozók 35%-a aktív lett.
2020. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!