Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fontos a legtöbb emberne...

Miért fontos a legtöbb embernek, hogy sok követője legyen az Instagramon?

Figyelt kérdés

(Bocsi, lehet rossz kategóriába tettem.)


Pl.:

Van egy évfolyamtársam, aki bekövetett, én meg visszakövettem aztán egy pár nap múlva kikövetett. Na vajon miért.:D Ezekután én is kikövettem, aztán újracsinálta mindezt... csak azért, hogy +1 követője legyen.

Mire jó ez?! Gondolom még sok ember csinálja ezt.



2020. júl. 13. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fiatalabb korosztály. Mert ez ma a népszerűség fokmérője.
2020. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eléggé gáz...😅
2020. júl. 13. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiúság..
2020. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most gondolj bele mit látnak az interneten, hogy az a nagy sztár meg a celeb, akinek sok a követője, sok embert érdekel az élete. Na most ha neki is sok van, akkor ő is kicsit sztárnak érezheti magát.
2020. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Flex
2020. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A tizenévesek egymás közt ezzel mérik a digitális p.niszük hosszát.

"Nekem 3-al több követőm van. Beeeeeeeeee!!!!!!"

2020. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert van az a rémesen leegyszerűsített gondolkodásmód, hogy minél többeket érdekel, amit csinálsz, annál értékesebb vagy. Már ez is több sebből vérzik, de még ezt is tovább lehet egyszerűsíteni: minél több követőd van, annál többeket érdekel, amit csinálsz. Ebből egyenesen következik: minél több a követőd, annál többet érsz.

Kellő intelligenciával és érzelmi érettséggel persze eszébe nem jut egy embernek ez alapján értékelnie magát, vagy bárki mást, de egy átlag tini számára, aki azért még távolról sem bölcs és tapasztalt, és akinek az indokoltnál is fontosabb a közösségben való megfelelés, sajnos van, hogy ezek a felszínes és túlértékelt dolgok mint valami lényeges mérce jelennek meg.

2020. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van akinél ez a népszerűség fokmérője. Amolyan e-pénisz méregetés.

Mint amikor valaki arra büszke mennyire kormol az autója. Az emberek nagy része soha nem fogja megérteni ebben mi a jó, én sem értem. Valaki mégis büszke rá.

2020. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

787 követőm van, én 181et követek és van kemény 35 posztom (2015 óta 😃). A személyes ismerőseimet követem (ha követem), a többi az érdeklődési köröm.

Soha nem érdekelt mennyien követnek már csak azért se mert ebből aktívan kb 50-en (ha kb 2 havonta 1x posztolok valamit napomba akkor annyian nézik meg). Erre csak azt szoktam mondani, hogy követhetnek több millióan, ha a negyedét nem érdekli ki vagy és mit csinálsz.

2020. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!