Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyinek kell lennie az...

Mennyinek kell lennie az oldalkedvelésenkénti költségnek? (Facebook)

Figyelt kérdés

Értem én, hogy a meghirdetett oldalam lájkolói alapján számolgatja ezeket, a súgóban is ezt írja: A(z) „Oldalkedvelések” egységnyi költsége a hirdetésed alapján elért „Oldalkedvelések” átlagos költsége.


Nagyjából értem, csak azt nem tudom, hogy miért 5 forintot ír ki/oldalkedvelési költségre. Egy statisztikát olvastam, hogy átlagosan, ha valaki meghirdeti az oldalát, akkor 40-60, vagy akár 150 forint is lehet. Most akkor melyik a jó? Ha minél kevesebbet ír ki, vagy ha annyi költséget és felszámolást kapok, amennyit a statisztika mond? Bocsánatot kérek, ha hülye kérdés, de nem találtam egyik súgóban sem ezzel kapcsolatban információt.


2020. júl. 14. 09:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!