Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha internetről linket adok...

Ha internetről linket adok egy lejátszónak hogy onnan menjen egy film akkor azok foglalnak helyet a gépen?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy működnek ezek a lejátszók hogy a ramba memóriába tárolja e amit betölt, vagy merevlemezen tárol részletet belőle ? És azt se tudom hogy ha befejezi törölve lessze. Azért kérdezem mer valami most foglal helyet a gépemen és nem tudom mi.vlc player, SMP player, és windows media classic programokat használom lejátszásra.
máj. 23. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Temp mappába kerülhet valamennyi adat tárolásra (a bufferelés ezt csinálja, letölt egy adagot előre és azt játssza vissza, majd a következő szeletet és így tovább), de ezeket az adatokat legkésőbb bezáráskor törli magától. Nem gyűlik fel sehol amit kézzel kell utána eltávolítani. Adatforgalomként elszámolódik, de nem foglalt tárhelyként, ha az csak online lejátszás volt.
máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!