Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailnél ki lehet küszöbölni...

Gmailnél ki lehet küszöbölni a telefonszámmegadást?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sem telefonszámot sem másik e-mail címet megadni, de úgy egyszerűen nem enged belépni a fiókomba. Mit tudnék tenni?


Az lehetne egy megoldás, hogy nem indogó ablakban nyitom meg a Gmailt, hanem rendesben.



2020. júl. 15. 11:16
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Milyen számláról?
2020. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A bankszámlàmról...
2020. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
De tényleg... honnan tudná bárhonnan is levonni???
2020. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Regisztráltam a nagyobb csomagra és megadtam a kártya számát, így le tudnak vonni.

2020. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Csak úgy megadtad a számlaszámodat, hogy vonogassanak kedvükre? Ésha többet vonnak? Vagy megunod a szolgáltatást hogyan szabadulsz meg tőlük??
2020. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem hallottál még netes vásárlásról? Miért nyúlná le a Google a pénzem? Normális vagy?


Nyilván körültekintéssel kell kezelni a bankkártya adatokat, de normális helyen megadni nem kockázatos!


Van netflixem, hbo go-m, az is ugyanígy megy. Sőt még a telefon és villanyszámlámat is vonják, ahogy a biztosításomat is. Ezen kívül a kutya kaját, pelenkát, tápszert, minden fele kütyüt rendelek netről. Soha nem volt semmi problémám.

2020. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja és mint minden szolgáltatást, ezt is le lehet mondani...
2020. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

16:

Országos, magyar állami cégnél még hagyján, de máshol nem kockáztatok. Vásárlás csak utánvéttel. Pedig nincs is sok pénzem, amit lenyúlhatnának... Régimódi vagyok, nekem csak a készpénz a pénz.

2020. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs abban semmi kockázat, hogy a netflix, meg a Google hozzá tud férni a számlámhoz.
2020. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
37%
Ha pl. tévedésből rossz összeget vonnak le, hogyan követeled vissza egy világ túlfelén lévő cégtől?? Elérhetetlenek, megközelíthetetlenek.
2020. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!