Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailnél ki lehet küszöbölni...

Gmailnél ki lehet küszöbölni a telefonszámmegadást?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sem telefonszámot sem másik e-mail címet megadni, de úgy egyszerűen nem enged belépni a fiókomba. Mit tudnék tenni?


Az lehetne egy megoldás, hogy nem indogó ablakban nyitom meg a Gmailt, hanem rendesben.



2020. júl. 15. 11:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%

Ne használd a szolgáltatást ha nem vagy hajlandó elfogadni a feltételeit. Vagy csak rá kell jönni, hogy ezek mind biztonsági funkciók amik a te érdekedet szolgálják akkor is, ha esetleg nem tudnál belépni és főleg akkor, ha valaki megpróbálna ezekhez hozzáférni és átvenni az irányítást. Tekintettel arra, hogy az e-mail fiókod a legkritikusabb pont a netes tevékenységeid során, ugyanis az összes regisztrációdat az köti össze, hogy mind ugyanahhoz az e-mail fiókhoz tartozik - ha azt megszerzik, mindenhonnan ki tudnak zárni.


És a paranoid tévhittel ellentétben: nem, a telefonszámod megadása nem fogja azt jelenteni hogy téged bárki hívni fog vagy sms-t küldeni vagy azon keresztül reklámozni bármit. Egy biztonsági SMS-t küldenek ki neked, és nyilvánvalóan az üzenetek fogadásáért te nem fizetsz.


Ha ezek után sem vagy hajlandó a szolgáltatást a feltételei szerint használni, akkor ott a Freemail, élvezheted amit nyújt. Telefonszámot elvileg nem kér.

2020. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Alul ki tudod választani, hogy ezt a lépést kihagyod.
2020. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
5%

Sajnos nem minden esetben lehet kihagyni a telefonszám megadását.


Próbáld létrehozni a fiókot Microsoft Edge, vagy Internet Exploreren keresztül.

2020. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egy "mesterséges intelligencia" elemzi, hogy vajon valódi-e az adott felhasználó. Ha úgy véli, hogy megvan az esélye a kamuregisztrációnak, akkor kötelezően kér telefonszámot. Pl. ha Magyarországról nem magyar névvel akarsz regisztrálni. Vagy ha ugyanarról a gépről több címet is akarsz regisztrálni.
2020. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

"Vagy ha ugyanarról a gépről több címet is akarsz regisztrálni"

Hát, akkor most elszomorodtam. Én 6 gmail címet kreáltam a hatszor 15 Gb ingyen felhő miatt. De ezek szerint ezt csak álmodtam... Most meg épp azt álmodom, hogy világi egyszerűen válthatok ezek között, ki sem kell lépnem belőlük... Súlyos eset.

2020. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%

Havi 690 forintba kerül a 100 gigásra kibővített Google fiók tárhely. Egyszerűbb, mint trükközni, és hátha nem vág földhöz ekkora összeg.

[link]

2020. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
Az egy másik bejegyzés tárgya, hogy kinek milyen állandó költség elviselhető. Ennek meg az, hogy hülyeséget írtál.
2020. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mi a hülyeség benne? Hogy nem cigánykodok 6 darab fiókkal és azokhoz való körülményes hozzáférésekkel, hanem igénybe veszek egy szolgáltatást amiért cserébe többet és jobbat kapok, és annyiba kerül aminek az árát bármilyen felesleges hülyeségtől el tudom vonni, ha esetleg azon aggódnék hogy az túl drága nekem.

Komolyan érdekelne az objektív érved hogy mitől hülyeség ez, ha nem csak személyeskedni vagy kötekedni akartál.

2020. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

6-os:

És hogyan fizetem be a 690 Ft-t?

2020. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, számláról vonják.
2020. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!