Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Microsoft Edge böngészőnél...

A Microsoft Edge böngészőnél nincs olyan, hogy weboldalról képet lehet készíteni?

Figyelt kérdés
A korábbi böngészőknél mindig volt olyan alkalmazás, hogy felvételt csinálhattam a képernyőn látható lapról. Kijelölhettem egy részt, az automatikusan másolódott és beilleszthettem mondjuk paintbe.

2020. júl. 17. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre mért nem a Windows-os képmetszőt használod inkább? Bal alsó sarokba a keresőbe beírod képmetsző és kiadja.
2020. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt a programot nem is ismertem mostanáig.
2020. júl. 17. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én erre mindig a Print Scree-t használom. Nem is tudom, melyik Windows-verzió volt az első, ahol ez létezett, talán a 95? De lehet, már előtte is létezett. Azóta minden verzióban működik, függetlenül attól, hogy milyen oprendszert, milyen böngészőt, milyen szoftvert használok. A módszer a következő: lenyomod a Print Screen billentyűt (normál esetben az F12-től jobbra, az Insert fölött van), ezzel a vágólapra kitetted a képernyő tartalmát. Ezt beillesztheted aztán Paintbe, Gimpbe, vagy akármibe. Ha szükséges, Paintben kivághatod csak a neked kellő részeket, Ctrl+C, és most már csak az a rész van a vágólapon. Vagy az Alt+Print Screen csak az aktuális ablakról készít képet.

Zárójeles megjegyzés, hogy általában más rendszereken, pl. Linuxon is használható ez a módszer.

De egyébként miért nem teszed fel azt a böngészőt, amit eddig használtál?

2020. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!