Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy állítsam be a Firefoxot...

Hogy állítsam be a Firefoxot alapértelmezett böngészőnek a Windows 10-ben?

Figyelt kérdés

Minden indításnál feldobja az ellenőrző ablakot, és amikor megpróbálom beállítani, akkor feldobja a gépházat. Eddig oké is, mert ott kell az alapértelmezett dolgokat beállítani, de a gond ez:


[link]


Nincs ott a a lehetőségek között. Eddig minden jó volt, csak letöröltem, és amikor újra raktam, ez lett a gond. Azóta megpróbáltam párszor újra tenni, ugyanúgy szar. Továbbá, az Edge-t és azt a rohadt Explorert le lehet tiltani valahogy vagy letörölni? Nem is tudom, minek az Explorer, amikor már van Edge. Idióta Microsoft.



2017. márc. 2. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Használd a hagyományos vezérlőpult -> alapértelmezett programok részt, mint vista óta az összes windows alatt. Az új "gépház" valahogy "tök véletlenül" csak a microsoft saját böngészőjét tudja alapértelmezettként beállítani. Ha mást próbálsz, látszólag sikerül, de mégse.
2017. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy is próbáltam, és ha ott állítottam be, akkor a gépházban is Firefoxra váltott, valóban. De, a listában továbbra sincs benne a gépházban, szóval ha elállítom, akkor megint a vezérlőpultos módszert kell bevetni. Na ez nem is lenne gond, a gond az, hogy a vezérlőpultos módszer csak "látszólagos". Ha megnyitom a firefoxot, ugyanúgy feldobja az ablakot, és ha kilépek, akkor csodával határos módon megint az edge az alapértelmezett. De ez csak a törlés után lett így, szóval előtte benne volt a gépházban, beállítottam, és mindent firefoxban nyitott meg, szóval a Windows most nem ludas
2017. márc. 2. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A beállítás után feldobja még egyszer, aztán többé nem. Próbáld ki.
2017. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, mindig feldobja. Ki X-elem, belépek, feldobja és ez csak ismétlődik.
2017. márc. 2. 19:03
 5/5 AntZ ***** válasza:
2017. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!