Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nálam nem tölti be a...

Csak nálam nem tölti be a Youtube a kommenteket az utóbbi napokban? Nálam ezen a héten 20 videóból, amire rámegyek, mondjuk 2-ből tölti be alatta a kommenteket; de az látszik, mintha töltené, de nem hajlandó behozni.

Figyelt kérdés

Nálam van, a hiba, kevés a memória; vagy mindenkinél általános ez, hogy újabban nem tölti be a kommenteket; csak mondjuk 20-ból 2 videónál?


Előre is köszönöm.



2020. júl. 18. 14:18
 1/7 A kérdező kommentje:

És nem az, hogy várni kell , mert a végtelenségig tölti :S

És akkor nem tudom , hogy ez most a Youtube-nak a hibája, vagy nálam nem jó valami esetleg.

2020. júl. 18. 14:19
 2/7 A kérdező kommentje:
Most bejönnek a kommentek eddig egyelőre minden videónál. :) Bár nem írt senki, de arra gondolok, hogy központi hiba lehetett ez. :)
2020. júl. 28. 19:52
 3/7 A kérdező kommentje:
*az jutott eszembe, hogy esetleg le volt terhelve a szerver mondjuk valami karbantartás miatt; és akkor azért nem hozta be esetleg mindenkinél. Mert látom, kerültek fel kommentek úgy is, hogy nálam nem volt elérhető. És nekem mondjuk pár napja most jöttek be először a kommentek; és volt, aki akkor is kommentelt; úgyhogy asszem , lehet, hogy túl volt terhelve az ottani szerver. :) De szóval most jó. :)
2020. júl. 28. 19:58
 4/7 Molyolo ***** válasza:
Chrome megy nálam és nem jön be pár napja semmi komment. Átnéztem az Edge böngészőbe amit amúgy nem használok és prímán fut. Valkinél félresikerült a frissítés.
2020. aug. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Molyolo ***** válasza:
Előzményeknél bepipáltam minden törlést kivéve a jelszavakat.Chrome-t újraindítottam és jó lett a youtube.
2020. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én mindig törlök mindent; de szóval tehát a múltkor egy héten belül visszajött, asszem. :) :):) Tehát nálam most müxik jól. :) Akkor lehet, hogy így folyamatosan, lépésenként konvergálják át az egyes böngészőkre. :) Vagy nem tudom. :):)
2020. aug. 23. 15:06
 7/7 A kérdező kommentje:
*Ja és köszi a választ
2020. aug. 23. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!