Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mitcsinaljak ?...

Szerintetek mitcsinaljak ? Más is járt már igy ?

Figyelt kérdés
Sinsay-ről rendelni szerettem volna, megcsinaltam mindent mikor ilyenkor kell.es Bankartyaval szerettem volna fizetni..ez este 6előtt volt. De csak masnap délben vettem eszre.kaptam 2emailt az elsőben az ált hogy Ertesítenek majd mihelyst előkèszitik es feladják...aztan 18.50kor jott a masodik hogy nem sikerült teljesíteni az online fizetést az ön által leadott rendelesnek a problema fizestèsi szolgáltató hiba miatt lépett fel. Es tovabbra is szeretnek rendelni hogy valtoztassma meg kesz pénz fizetési modra 12oran belül törlésre kerül..de csak ma 11korul vettem eszre...ès a penzem is le vette marmint a nadrag árát.

#Sinsay#online#rendeles#
2020. júl. 20. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Írj a supportnak
2020. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugtat kuldesz a supportra levelben a banki atutalasrol (ha valoban levonta, azaz elleborizted a kontodban ). Ha tudod akkor telefonon is felhivod oket meg pluszban a level mellett.
2020. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!