Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone/UPC médiabox és...

Vodafone/UPC médiabox és router cserélhető?

Figyelt kérdés

8 éves szerződésem van, és mondanom sem kell baromira elavultak ezek az eszközök, a 65 nm-es lakásban alig van itt-ott net, kb csak ott ahol a készülék van, a médiabox pedig nagyon ócska.


Havi 12ezret fizetek, a mai cuccok sokkal jobbak, miért nem ajánlották még fel a cserét?! Ha bemegyek, hogy adjnaka újat, akkor adnak?


2020. júl. 21. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:

A Vodafone(UPC marad míg élek) mindenkinek cseréli az eszközeit, látja a rendszerben hogy hol mi van kiadva. Ha baj van vele vagy nem vagy elégedett, beszélj az ügyfélszolgálattal.

Nekem az új fajta Connect Box van, de a pokolra kívánom. Semmit nem lehet beállítani rajta alapbeállításokon felül.

2020. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem igazából az a bajom, hogy lassan a lakás összes konnektorja tplink wifijel erősítővel van tele... egyrészt ezekre a vackokra kifiezttem még összesen 50ezer forintot, másrészt meg nem normális, hogy egy db szolgáltatás nem tud egy kis lakásban megfelelő, legalább 1-es szintű jelet sugározni.


Emellett Vodafone ügyfél is vagyok, de jól hajtják a vizet a malmukra, mert a lakás felében automatikusan mobilnetre váltok amikor főzés közben receptvideót nézek, aztán jön a RED L csomag mellé az üzenet hogy elment a 80%-a a netemnek, rendeljek még 5000-ért.


Lassan a fél fizetésem mehet a Vodafone gyűjtőjére, miközben az egész hulladék.


Köszi a hasznos választ, felhívom őket.

2020. júl. 21. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Amire megpróbálhatsz még figyelni, az a modem elhelyezése. Beton vagy vastag téglafal nagyon le tudja árnyékolni a jelet. Ha van lehetőség, tedd arrébb (ha a szobaajtóból rálátsz, az a legszerencsésebb), az is segíthet. Nyilván ha egy régi eszközről van szól, az elavul/elöregszik.
2020. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már mindenhol volt a lakásban :(
2020. júl. 21. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a júpíszí csak szar és még szarabb készüléket tud adni. Meg tudom erősíteni, hogy a ConnectBox is egy ipari hulladék. Válts szolgáltatót, ha tudsz! Ha nem, akkor pedig vegyél egy routert, kösd rá vezetékkel a modemre, és annak a wifijét használd!
2020. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam váltani is, és ebben a házban csak ezek vannak.. Annyira nevetséges!


Fizetem a netflixet és a hbo go-t is, amit a upc miatt hol tudok, hol nem tudok használni..


annyira röhej!

2020. júl. 21. 17:28
 7/9 anonim válasza:
Le fogják cserélni automatikusan az eszközöket [link]
2020. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy a UPC szar szolgáltatását a Vodafone képes volt még szarabbá tenni, valószínűleg az eszközöket is még szarabbakra fogják cserélni.
2020. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lemondtam a régi szerződést és kötöttem újat, így kaptam új routert. Végre el tudom mondani, hogy az egész lakásban van erős wifi!
2020. aug. 5. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!