Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudnám ingyen letölteni...

Honnan tudnám ingyen letölteni a Google Earth 5 programot?

Figyelt kérdés

nekem ilyen számitógépem van: [link]


Nem tudom hogy ennek köze e van ahoz hogy nem megy amit eddig letöltöttem!! szeretném ha valaki ide tudná másolni linket és aztán folyamatosan leírná hogy mit kell csinálnom! Ha nekem nem jó az 5 verzio akkor lehet régebbi is nem baj!! Előre is köszönöm!! :)


2010. aug. 3. 14:57
 1/7 Deus88 válasza:

[link]

Innen de mért nem volt könnyebb a google ba bepittyoktatnod.

2010. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Oberle Gábor ***** válasza:
2010. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ezeket próbáltam de eggyik se megy!!
2010. aug. 3. 22:07
 4/7 Oberle Gábor ***** válasza:
Akkor írd le, hogy pontosan mit is csinálsz és mért nem megy! Kapsz valami hibaüzenetet vagy nem indul el a letöltés? Vagy le tudod tölteni, de a telepítője nem indul?
2010. aug. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Letudom tölteni simán, be is tudom telepíteni csak aztán nem megy nem tudom hogy miért!
2010. aug. 4. 21:34
 6/7 Oberle Gábor ***** válasza:

Mi az, hogy nem megy? Elindítod a programot és nem történik semmi? Próbáld megváltoztatni a képernyő felbontását nagyobbra, mert kisebb felbontáson gondok szoktak lenni vele. Próbáld ki 1024X768-os felbontáson, ha azon nem megy, akkor nagyobb felbontáson is! A net sávszélességét is eléggé lefoglalja a térképek betöltése és utánarajzolása mozgatáskor, ezért lehetőleg ne menjen közben más sávszélességzabáló progi (pl. torrent, online videónézés, több letöltés egyszerre, stb.). Ha így sem megy, akkor Windows-összetevő hiányozhat, pl. NET-keretrendszer, stb. Ebben az esetben töltsd le a Windows frissítéseket innen: [link]

Még egy lehetőség, hogy nem megfelelő videókártya driver van a gépeden és ezért nem tudja megjeleníteni a képet, de én vagy a nem megfelelő képernyőfelbontásra vagy Windows-összetevők hiányára gyanakszom.

2010. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már elindult!!! csak a 3D funlciot nem találom!
2010. aug. 5. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!