Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy állásra akarok jelentkezni...

Egy állásra akarok jelentkezni, de az önéletrajzom virus, mi lehet az oka??

Figyelt kérdés
Szóval el küldöm de vissza dobja hogy én vírust próbáltam elküldeni. Másik email szolgáltatónál is próbáltam ott is. Mi az hogy én vírust akarok küldeni?? Nem értem. Egyszerű önéletrajz a wordben. Érti ezt valaki? Hogyan lehetne megoldani. Normálisak ezek? Nemrég tesóm meg fenyegető kamu emailt kapott, azt bezzeg nem szűri ki??

2020. júl. 27. 20:00
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
100%
küldd el pdf-ben...
2020. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Melyik e-mail szolgáltató?

Nem makrókat tartalmazó dokumentumként akartad elküldeni (.docm)? Mert az ilyeneket sok helyen szűrik.

Esetleg nem lehet, hogy tényleg van valami makrovírus benne? Mennyire ügyelsz a vírusvédelemre?

Amúgy meg: több okból is javallott, amit #1 írt. Alapelv, hogy ha valamivel nem célunk, hogy módosítsák, akkor azt mindenképp pdf-ben kell küldeni. Egy Word-dokumentumba bárki belepiszkálhat, ráadásul tudjuk: nem garantált, hogy a másik gépen is ugyanúgy néz ki. Lehet, hogy ami nálad jól néz ki, az másnál bődületesen szét fog csúszni, és amikor a HR-esek a felszínesség mintaképei, nem a szaktudásodat fogják nézni, hanem azt, hogy a ritkán b***ott HR-es főrüfke mennyire nedvesedik be a látványától. Ami ugye nem fog megtörténni, ha szétesik a dokumentum.

Meg hát: ha pdf-ben küldöd, akkor nem látják, hogy milyen szerkesztéstechnikai hibákat vétettél, ha vétettél. ;)

2020. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyetértek az előttem kommentelőkkel:

Küld el inkább PDF-ben!

2020. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%

ez az egyik legjobb szűrő! aki még ahhoz is balfék hogy a cv-t elküldje alapból kiesik!

kérdező tessék edukálni magát!

2020. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!