Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van itt számítástechnikai...

Ha van itt számítástechnikai zseni segíthetne, hogy most tényleg kijátszhatatlan a tinder ha letilt vagy én rontottam el valamit? A neten keringő lépéseket betartottam

Figyelt kérdés

A tindert letöröltem. A routert újraindítottam az új ip cím miatt. A telefonon is wifiről voltam fent. Készítettem új apple id-t. Az új sim kártya ugye alap. Megjön a kód és ugyanúgy letiltott fiók. Ráadásul egy hülyeség miatt lettem letiltva szóval külön frusztráló.


Aki otthon van a témában segíthetne, hogy mégis mit lehetne tenni. Ennél még a gyk-t is könnyebb kijátszani.



2020. júl. 28. 00:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tölts le a böngésződhöz egy ingyenes proxy-t. Ha azzal működik, vegyél fizetőset. Akkor más ip-ről, más országból mész fel a tinderre.
2020. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Feltételezem a telefonod azonosítóit is eltárolja (pl IMEI) bár nem használom a tindert, de én tuti így csinálnám. Szóval ha hülyeség miatt lettél letiltva, akkor írj a supportnak vagy vegyél másik telót.
2020. júl. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hülyeség = teló újra rakása után kétszer újraregisztráltam a fiókom mert elsőre nem tetszett amiket felraktam. Aztán mikor megtörtént láttam hogy nem szereti a tinder ha egy hónapban 1-nél többször kitörlöd magad és vissza.


Na mindegy majd kipróbálom még másik telefonnal is.

2020. júl. 28. 02:39
 4/19 A kérdező kommentje:

Persze ha gépről próbálom meg virtuális számra küldött sms-el azt sem csípja. Durva amúgy mennyire komolyan megvan ez oldva más oldalakhoz képest. Viszont már normális társkereső meg nincs.

Randivonalon szinte már senki sincs a 35 + korosztályt leszámítva.

2020. júl. 28. 02:45
 5/19 anonim ***** válasza:

#3 újrarakástól nem változnak meg a hardverazonosítók amit szoftveresen ki lehet olvasni. újraregisztráció esetén feltételezem nincs gond, de ha tiltás van, akkor gondolom olyan adathoz kötik amit nehéz cserélni. mobilszám nem jó, mert azt amúgy megkaphatja más is..

e-mail nem jó, egyéb account sem jó pont emiatt.

Amit a legmacerásabb az a mobil vagy ezek kombinációja.


de jelezd, hogy most vetted használtan a telót (ha minden más eltér) akkor feloldják a tiltást.

2020. júl. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy próbát megér. Mondjuk ha egy vadállat lennék akkor 4 év alatt nem egy ilyen szituációban jött volna elő a tiltás.

Mondjuk érdekes mert neten sok oldal esküszik rá hogyha kitörölsz mindent akkor új simmel működik.

Rendeltem most a vodától egy ilyen ingyenest majd a lenti ház wifijére csatlakozva teszek még egy próbát. Azon biztos nem volt még tinder. :D

2020. júl. 28. 03:18
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

5 perc kijátszani minden ilyen tiltást, csak tudni kell a módját.


(Egy informatikus)

2020. júl. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ilyenkor irigylem akik értenek hozzá. Mondjuk új telefont jövő őszig nem tervezek venni. :)
2020. júl. 28. 03:22
 9/19 anonim ***** válasza:
Írj az ügyfélszolgálatnak! Ezért vannak. Mi volt az a hülyeség amiért letiltottak?
2020. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az IMEI nem változik hiába lett vissza állítva gyárira a telefonod. :)


Írj az ügyfélszolgálatnak. Amennyiben nem zaklattál senkit, és csak félreértés, nyilván csekkolnak és utána segítenek. Ennyi!

2020. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!