Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van itt számítástechnikai...

Ha van itt számítástechnikai zseni segíthetne, hogy most tényleg kijátszhatatlan a tinder ha letilt vagy én rontottam el valamit? A neten keringő lépéseket betartottam

Figyelt kérdés

A tindert letöröltem. A routert újraindítottam az új ip cím miatt. A telefonon is wifiről voltam fent. Készítettem új apple id-t. Az új sim kártya ugye alap. Megjön a kód és ugyanúgy letiltott fiók. Ráadásul egy hülyeség miatt lettem letiltva szóval külön frusztráló.


Aki otthon van a témában segíthetne, hogy mégis mit lehetne tenni. Ennél még a gyk-t is könnyebb kijátszani.



2020. júl. 28. 00:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Bár az is több mindent elárul, hogy ha nem vagy vadállat, akkor miért nem az első az volt hogy az ügyfélszolgálatnak írsz. Ehelyett kiskapukat keresel, pl. újabb sim, aztán már azt sem tudod mennyi simed van, ahelyett hogy egy levéllel megoldottál volna mindent, ha tényleg nem olyan nagy probléma.


Mivel a tinderen is megjelentek a fake emberek, nyilván a tinder is igyekszik ez ellen tenni. Csak nem mindegy mi volt az ami miatt kizártak. Mert ha pl. egy cuki kiskutyás videót linkeltél és tilos a linkelés az oldalon azért is kitilthatnak x órára.

2020. júl. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért írom, mert magadat hozod még nagyobb félreértésbe, pláne hogy azért ott csücsülnek gondolom hozzá értő informatikusok, mivel nem kis noname oldal, és ők is értenek a kijátszós trükkökhöz, mivel nekik az oldalt ugye meg kell védeniük az ott lévő mit sem sejtő állampolgárok miatt. Ezért írtam, hogy hülyeség még nagyobb félreértésbe keveredned, ha tényleg nem vagy vadállat, és csak noname félreértés, akkor írj az ügyfélszolgálatnak és vállald az arcod, ha párt akarsz találni és nem csak hülyíteni másokat. Ennyi!
2020. júl. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Irtam azota nekik. :) Mondjuk ha valahol meglenne jelenitve az hogy ha egy nap tobbszor ujra regisztralod magad akkor letilt nyilvan nem csinalni ilyet az ember.

Az mar kerdeses reagalnak-e arra amit irtam nekik. Bar visszaigazolo level jott hogy megkaptak.

Ha meg nem majd jovo osszel ha uj telot veszek visszaterek. :D

2020. júl. 28. 15:26
 14/19 anonim válasza:
Vegyél egy nyomógombos olcsó telefont, mert csak az sms miatt kell a telószám.
2020. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Találtam itthon egy régi samsungot. Megpróbálok arról regisztrálni. Viszont valahogy utána jó lenne a saját telefonomat használni.
2020. júl. 29. 16:03
 16/19 A kérdező kommentje:

Közben a másik wifin keresztül sikerült újraregisztrálni.

Mondjuk most nem merem rátenni mobilnetre a telefont meg a régi wifire nehogy tiltson. Bár utóbbinál elvileg dinamikus ip van és újralett már jó párszor indítva.

2020. júl. 29. 19:48
 17/19 anonim ***** válasza:

Semmit se számít a dinamikus ip, azt csak te látod. A szolgáltatótól kapott ip változatlan.


Sőt...a fix sokkal hasznosabb 1001 ok miatt.

2020. júl. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17 azért ez nem így van :)

A legtöbb embernek dinamikus az IP-je (igen, a külső is). Csak ritkán változik.


De azzal amúgy egyet értek, hogy a fix az hasznos.

2020. júl. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok informatikus meg nem nagyon ertek ezekhez igy elfogadom amit irtok.

Annak viszont orulok hogy mukodik a program.:)

2020. júl. 30. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!