Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új facebook kinézet visszaállí...

Új facebook kinézet visszaállítása?

Figyelt kérdés

Egy ideje átváltott az újra, ami botrányosan rossz, és nem tudom visszaállítani. Eddig beletörődtem, mert nem sokat facebookozok, de most egy facebook oldalam miatt nagyon kéne a régi verzió, ugyanis az új még nem teljesen kompatibilis a facebook oldalakkal.

Másik profilról nézve ha lenyitom jobbra fent a háromszöget, akkor oda-vissza lehet állítani a régi és új külsőt, de a saját profilomon nincs olyan, hogy váltsá a kalsszikus nézetre.


2020. júl. 30. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a bajod az új felülettel?
2020. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idővel mindnekinek fixen az új felület lesz, csak szakaszosan állnak át. Neked már nincs és nem is lesz lehetőséget visszaváltani. A másik profilban is idővel eltünik ez a lehetőség.
2020. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Borzalmas ez az új. Nem sok funkciót használtam eddig sem, de amiket igen, azokat most jól elrejtették, hogy nehezebb legyen kezelni. Az oldalakat meg nem kezeli jól, ki is írja sok helyen, hogy "Ez az oldal még nem az új Facebook.com webhelyhez készült."
2020. júl. 30. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Nekem sem tetszik, de sajnos nem a felhasználók igényét mérik fel... többnyire lenyomják az ember torkán azt amiről úgy gondolják hogy te szeretnéd.

Ez pedig nagyon ultra modern 2020-as design akar lenni gondolom, és azért néz ki úgy a 27"-os monitorom mint egy túlméretezett tablet! :D botrányos még az elgondolás is... ha tablet nézetet akarnék, akkor tableten használnám és nem pc-n.

Nem tudom miért erőltetik ezt mindenhol: lassan az összes webalkalmazás akkora gombokkal lesz ellátva, hogy teljesen értelmét veszti a szemüveg! :D a szoba túlsó feléből is látni az OK gombot.

De a hírportálok is ebbe az irányba mentek el.

2020. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!