Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik képmegosztó weboldalt...

Szliza21 kérdése:

Melyik képmegosztó weboldalt szoktátok használni?

Figyelt kérdés
Én a freeimgshare.eu szoktam használni rendszeresen mert regisztráció nélkül is tudok feltölteni fotókat.

2020. júl. 30. 15:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%

Nekem erről hirtelen az jutott eszembe, hogy instagram.


Én személyszerint azt egy saját virtuális albumnak használom, ahol a filterekkel játszva ki élhetem a kreativitásom.


Tudod állítani akár teljesen privátra is az oldalad így csak az látja, hogy mit osztasz meg akinek engedélyezed.

2020. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha szükséges, akkor ezeket:

[link]

[link]

2020. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

imgur

Biztos van más is ami jó, de ezt alapból támogatja Linux Mint-en a képernyőkép készítő utility, így nem is kerestem másikat :)

2020. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Itt (szinte csak) ez használható: [link]

mert a kép linkjét (jól) csatolva valóban a képet küldöd, nem egy reklámokkal telezsúfolt weboldalt, simán nagyítható telefonon is, nem úgy mint a többi (pl imgur), és regisztráció nélkül (is) használható.

2020. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 Van hozzá valami API? Mert én szívesen lecserélném az imgur-t, de úgy sajnos nem alternatíva, ha először lekell mentenem fájlba a képernyőképet, majd utána kézzel betallózva feltölteni ide :\ Nem kényelmes....
2020. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak az imgur. Általában akkor osztok meg képet, ha akarok valamit képekkel illusztrálni egy olyan oldalon (pl itt), ahol nem támogatott a képek feltöltése/kezelése. Hardveraprón ez megoldott, nekem az a gyári cucc úgy elég is. Facebook-on is meg van oldva, üzenetben bármikor tudok képet küldeni. Itt pl. nincs megoldva, itt jön elő az imgur.
2020. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5 Nem az a lényeg hogy neked mi a kényelmes, hanem hogy amit megosztasz képet mindenki meg tudja nézni (telefonosok is).


Nem kell semmi api hogy nyiss egy új fület a böngészőn. Nemis értem miért kényelmetlen ez sokaknak. Az imgur képeinek linkjeit megnézni telefonon (olvashatóan) lehetetlenség. (vagy csak rosszul linkelik?)


Sokaknak ezért nem segítek a kérdésükben (mert nem jól látom a képet) pedig tudom a megoldást.

2020. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 De, nekem lényeges az, hogy kényelmes legyen... :) Kedvedért kipróbáltam: jól vannak linkelve (vagyis úgy van ahogy felajánlja a direkt hozzáférést, de mégis rak rá reklámot, szóval nem értem) de nyomj hosszan a képre és "megnyitás új lapon". Szóval "nyiss egy új fület a böngészőn" és meg tudod nézni... ;)


Amúgy ennyi erővel akkor összedobok valami selfhosted képmegosztót, amit be lehet drótozni a képernyőkép készítő utility-be és akkor mindenki boldog. :)

2020. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7 Miért lehetetlenség megnézni telóról az imgur-os képeket? Kérsz egy asztali nézetet, hosszan rányomsz a képre, megnyitás új lapon és kész. Azon az új lapon csak maga a kép nyílik meg, amibe szabadon belezoom-olhatsz és olvasható is marad minden. De nem is muszáj hosszan rányomni és új lapon megnyitni, asztali nézet esetén pont ugyanúgy működik az oldal, mint pc-n, ott pedig tök jó az imgur. Ellenőriztem, Firefox-ban és Chrome-ban is normálisan lekéri az asztali nézetet, szóval nem probléma.

De ha ez extra macera (mert egyefene, fogjuk rá), akkor is még le lehet szedni az appot. Elvégre mobilra az appos felület az alapértelmezett, appból pedig szintúgy remekül működik az imgur.

Egy biztos, ez a legelterjedtebb képmegosztó oldal, szóval egyhamar nem fog megszűnni, tehát megbízható és alkalomadtán akár évek múlva is visszanézhetsz egy megosztott képet. A többi másik (főleg magyar) képmegosztókra ez nem feltétlen igaz. Egy időben volt egy hasonló oldal, mint a kepkuldes.com, a neve volt valami ilyesmi, akkoriban én is azt használtam, aztán nem kellett és nem használtam egy jó darabig. Akkor jöttem rá hogy megszűnt, mikor tavaly valamikor újra kellett volna, de nem működött, majd nem sokkal később pedig az egyik kérdésben a válaszul küldött linken sem tudtam megnyitni a képet, pedig kellett volna egy problémám megoldásában. Akkoriban leltem rá valahogy az imgur-ra, asszem szintén itt linkelte be valaki, nem is volt olyan húdefriss a kérdés, a kép mégis megnyitható volt. Ott döntöttem el, hogy nem vacakolok tovább random képmegosztókkal.

2020. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 jó tudni erről a állítsd át ide-ode a böngészőt módszerről, +új lap nyitás stb.. De nem egyszerű, nem kényelmes módszer, a kepkuldes.com egy kattintásához képest.. ;-)
2020. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!