Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik oldal hozna nagyobb...

Melyik oldal hozna nagyobb sikert?

Figyelt kérdés

(Elnézést ha ezt nem ide kellet volna nyitni)

Szeretnék írni egy oldalt de nem tudom melyik kategória legyen.

Kettőre gondoltam.

Az egyik egy sima kép feltöltő oldal ahol mindenki megtudja osztani a feltöltött képeket másokkal.

A másik oldal pedig olyan ahol filmeket illetve sorozatokat lehetne nézni (0 reklámmal).

Tudom már vannak ilyen oldalak csak ott elég idegesítő módon lehet eljutni a film nézésig a sok reklámok miatt de én nem használnék egyetlen reklám felületet se.

A filmekhez nem tudnék saját tárhelyet biztosítani ezért egy másik tárhely szolgáltatást biztosítanék ehhez (vidtome vagy openload).

Illetve még a fájl feltöltőre gondoltam de mint már említettem nem tudnék több száz megás fájlokhoz tárhelyet biztosítani viszont képekhez igen.



2017. szept. 5. 12:25
 1/10 Captain Logic ***** válasza:
És ha nincsenek reklámok, miből veszel tárhelyet? Illetve a szervergép se nálad lesz, gondolom. Időpocsékolás lenne ezt megcsinálni, hiszen rengeteg híresebb oldal is foglalkozik ezekkel, gyakorlatilag 100 emberből talán 1 olyan lenne, aki egyáltalán ismerné.
2017. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy abból a reklám bevételből tudnék is vásárolni bármilyen tárhelyet az én pénzem rápótolása nélkül.

A szervergéphez pedig bármikor bemehetek mivel egy szerver hosszantinál van nem messze tőlem.

2017. szept. 5. 12:41
 3/10 Captain Logic ***** válasza:
Úgy gondoltam, hogy az is pénz. Te csak veszíteni tudsz ezen, ráadásul sok eséllyel népszerűtlen marad az oldalad.
2017. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan oldod meg a filmek és sorozatok licenszelését? Nem lehet csak úgy elérhetővé tenni ezeket.
2017. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább reklámmentes képfeltöltő oldalt készíts!
2017. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen komolytalan mind a kettő.
2017. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Képfeltöltő kivitelezhető.

A másikhoz több terra tárhely kell, és erős szerverek mert a video stream szolgáltatóknak vannak reklámjaik.

Az más kérdés, hogy én magamnak megtudom oldani hogy ne lássam azokat. :-)

2017. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Az egyik egy sima kép feltöltő oldal ahol mindenki megtudja osztani a feltöltött képeket másokkal."


Százával léteznek ilyenek. A tiéd mivel tud többet az Instagramnál, az imgur-nál, a Pinterestnél, stb?

2017. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Ő szerintem ilyen regisztráció nélküli képfeltöltőre gondolt. A Pinterest ennek például pont az ellenkezője. :)
2017. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

az alap probléma ott van, hogy neked kell felelősséget vállalnod ha valaki kalóz filmeket tölt fel, vagy szexuális tartalmú, v gyerekprnó képeket.


Vagy teszel rá egy nagyon frankó algoritmust ami szűri, vagy emberi erőforrással szűröd ki.

2017. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!