Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen ingyenes weboldal...

Milyen ingyenes weboldal készítési lehetőségek vannak laikusoknak?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyorsan összedobni egy egyszerű weboldalt, de nem értek hozzá, nem tudok programozni sem. És ingyenes kéne mert nem akarok a domain-re fizetni.

2020. júl. 30. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen célt szolgálna az oldal? Milyen jellegű/tartalmú weblapról lenne szó?
2020. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Olyan blog szerű lenne leginkább.
2020. júl. 30. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:
wix/wordpress/blogger stb.. sok van amivel ingyenesen lehet blogot indítani. személy szerint nem blogolok, szóval nincs tapasztalatom erről, de érdemes kipróbálni őket
2020. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. A WordPresst meg kell tanulni, van hozzá tananyag, ami fizetős.
2020. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van a Webnode. Én azzal csináltam egyszer egy oldalt, egész könnyű használni, a legtöbb funkció ingyenes benne. Annyi, hogy ha regisztrációt akarsz beállítani az oldalnál, az asszem fizetős.
2020. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 nem a selfhosted-ra gondoltam. Amúgy azért ígyse-úgyse egy rakétatudomány és tele van az internet ingyenes anyagokkal. Nem plugin fejlesztésről van szó csak egy blog elindításáról... :) nehogymár egy fizetős tanfolyam kelljen egy wordpress-hez. :D
2020. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bloghoz wordpress sem kell,ott a blogspot.
2020. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Webnode-t tapasztalatból ajánlom én is, nekem bejött.
2020. júl. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!