Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A TikTok megszűnik?

A TikTok megszűnik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Én nem tudok róla, hogy megszűnik. Mondjuk én nem használom.
2020. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
USA-ban beakarják tiltani
2020. júl. 30. 22:19
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Kár hogy itt nem
2020. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A Play Áruházból akkor eltűnik?
2020. júl. 30. 22:34
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Csak az adott régióban nem lesz elérhető. Persze aki nem egy majom szintjén van, le képes tölteni vpnen keresztül vagy más oldalról az appot és lakhelynek olyan országot állít be ahol elérhető
2020. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

#5 azért ne beszélj hülyeségeket, az emberek 99%-a azt se tudja mi az a VPN, főleg a tikfos felhasználók mobilon.

Egyébként az USA India után azért fontolgatja a betiltását, mert a tikfos semmilyen információt nem közöl arról, hogy mire használják fel a regisztrált tagok adatait.

Mivel egy kínai cég tulajdonában van a tikfos, így az is előfordulhat hogy globális kémkedésre használja a kínai kormány az alkalmazást.

Kihangsúlyozom ismét, hogy SEMMIT nem tudni arról mit tárolnak az alkalmazás használóiról.


Itt nálunk viszont biztos hogy nem fogják korlátozni ezt a népbutító moslék applikációt (sajnos).

2020. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Pedig én bíztam benne hogy megszűnik, én kipróbáltam és 1 szar fos
2020. júl. 30. 23:01
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Kinai appoknál kb esélytelen, mellette csalnak is. Amig van bevétel, addig foglalkoznak vele...
2020. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

6

Facebook miket tárol?

Van arra esély,hogy ha nagyobb politikus leszek akkor viszont fogom látni egy csak messengeren elküldött képet magamról?

2020. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#9 haverka ne keverd a szezont a fazonnal. Kína egy kommunista állam, ahol az adatvédelem teljesen más szabályok szerint működik, és ebbe sem Trump-nak sem Merkel-nek sincs beleszólása.

Nem véletlen lázadozik az USA a tikfos ellen.

Főleg hogy az ilyen youtube meg fészbúk és társai náluk alapból elérhetetlen, így a legnagyobb adatgyűjtést a telefonos appokon keresztül tudják elvégezni (Kínában).

Egyébként meg csak az ilyen tipikus lapos Föld hívők körében elterjedt ez a konteó, hogy a fészbúk lenyomozza kikapcsolt offline telefonoknál is a magánéletüket. Még a liberális kapitalista politikusukét is!


Mellesleg India mint köztársaság és a világ egyik legnagyobb call center típusú kommunikációs hálózatát üzemeltető országa, nem véletlenül tiltotta be a tikfost.

2020. júl. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!