Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyszerre több ftp szerver...

Egyszerre több ftp szerver feltőltés?

Figyelt kérdés
Egyszerre több ftp szerverre szeretnék feltölteni eddig csak egyre töltöttem filezillat használtam de most bővíteni szeretnék Egyszerre 6 megnyitott ftp kapcsolatra kellene fel töltenem de még megnyitni sem lehet egyszerre 6 ot a filezillaval legalábbis tudomásom szerint tippek ti hogy csinálnátok valami jobb progi esetleg az sem baj ha fizetős

2020. aug. 1. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Használj inkább torrentet. (DHT-val)

A net feltöltési limited sem fog korlátozni.

2020. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a feltöltésed limitál, akkor eddig pl ha 1 filet 1 óra alatt töltöttél fel 1 szerverre akkor a 6 szerverhez 6 óra kellett.


Ha most párhuzamosan csinálnád akkor egy szerver felé 1/6 sebesség jut. Tehát továbbra is 6 óra kell az FTP feltöltéshez. Semmit nem nyertél.

2020. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem az is elég lenne hogy be állítom hogy egyik szerverre most feltöltsön sorban 100 fájlt aztán ha kész automatikusan rá csatlakozik l a másikra és fel töltse oda is akár ugyan azokat a fájlokat és előre be bírjam állítani hogy mind a 6 szervere feltöltse sorban na most ma FileZillával feltöltöttem az összesre külön külön pár fájlt és a sikereseket akartam törölni de véletlen ujra várólistához adtam őket és fel sorakozatta a várólistában őket hogy erre a szervere ezeket a fájlokat ha ez kész rá csatlakozik a másikra és így tovább de nem találok semmilyen opciót rá hogy hogyan tudnám manuálisan beállítani hogy a fájlok feltöltése után csatlakozón rá a másikra
2020. aug. 2. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!