Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok senkit bekövetni instagramon?

Figyelt kérdés

Van egy fan oldalam és mindig

Szoktam egyszerre egy csomó másik fan oldalat bekövetni és a legtöbb vissza is követ és már 1 hónapja nem tudok senkit bekövetni és ezért nem gyűlnek a követőm. Most mit kéne csinálnom hogy megint mennyen?



2020. aug. 3. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nálam is volt ilyen hiba, folyton jelentettem, újratelepítettem az appot, de semmi. Fél év után javult meg magától.
2020. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%
Add meg a fanoldalnak a nevét, kiteszlek követésre. De a problémádban nem tudok segíteni
2020. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most fél évig kell várnom nincs valami megoldás rá?
2020. aug. 3. 15:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, csak ne írj ki béna kamukérdéseket.
2020. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Honnan veszed hogy kamu kérdés?

Nem az és ha nem tudsz a kérdéshez való választ írni akkor minek írsz ide?

2020. aug. 3. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez valószinűleg egy bugg lehet. Akár amiatt hogy tul gyorsan követtél be embereket (értsd tul sok embert kővetél be egy perc allatt és nagyon gyorsan)
2020. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ír ki olyan üzenetet, hogy a közösség biztonsága érdekében bizonyos műveletektől eltiltottak? Ilyen tiltások néha eltartanak 1 hónapig is.
2020. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem írt még ki semmit eddig
2020. aug. 3. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!