Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit rontottam el a port...

Mit rontottam el a port forwardban?

Figyelt kérdés

A 27015-ös portot szeretném forwardolni de nem működik. Csgo szerverhez kéne. Próbáltam más portokkal(Pl ts3 szerver port: 9987), közben néztem egy weboldalon hogy melyikek lesznek elérhetőek( [link] de egyik se lett elérhető, szóval valószínűleg valamit én rontottam el. A szerverek működnek lanon, csak szeretném ha bárki tudna rá csatlakozni.


A kép: [link]



2020. aug. 5. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A protocol legyen mindkettő (both) talán. Digis vagy?
2020. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Publikus IP-d van, vagy NAT-ol a szolgáltató? Utóbbinál nem fog összejönni.
2020. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

-Próbáltam a protokollt mindkettővel, úgy se jó.


-Igen Digis vagyok


-Publikus Ip címem van

2020. aug. 5. 18:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy publikus Ip címed van? Nekem is ez volt a gond a digivel. Natoltak. Telefonjál vagy email.
2020. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen fix, hogy publikus. Legalábbis, whatismyip.comon kiiírja, hogy Your public ip addres is: xy .


Szóval publikus

2020. aug. 5. 19:05
 6/13 anonim ***** válasza:

A Whatsmyip nem tudja hogy neked a szolgáltató hogy kezel...


Ha az az ip 100.-al kezdődik nem publikus.

2020. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A whatismyip azt látja, amivel kimész (valamivel ki kell menni), ez lehet egy társasház egyetlen végpontja, mindenki azzal megy ki. Amikor vissza akarnak jutni hozzád, ehhez a végpontig jutnak, itt nincs pfwd már nyilván, hiszen te a natolt alhálózat egy pontján vagy, ahol a routerbe belőtted a forwardot, de ez nem elég.

Valamilyen online portscannel (nmap-hoz hasonlóan) kéne tesztelned, hogy mennyire vannak nyitva a portjaid az extip-n.

2020. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

0 nyitott port... Akkor gondolom NAT-os vagyok. Kipróbáltam két oldalt is, de egyik se talált nyitott portot.


Mit kell akkor mondanom a Digiseknek?

2020. aug. 5. 19:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Előfizető szám, név emailben és hogy kérvényezed hogy távolítsák el a natot és adjanak nyitott ipt.
2020. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. És akkor utána már minden jó lesz? Vagy valamit még állítanom kell?
2020. aug. 5. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!