Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feladtam egy hirdetést hardver...

Feladtam egy hirdetést hardveraprón ahogy szoktam nem szegtem szabályt semmit és ez a vigyázz üzenet fogadott Teljesen kiakadtam és megilyedtem nem szegtem tudtammal semmit sem és ahányszor csak szerkesztésre rá megyek nem változtatok semmit ez van.?

Figyelt kérdés

Figyelmeztetés

Vigyázz!

Feladtál egy hirdetést, amiben keresel egy cuccot. Sajnos a töketlen igazságszolgáltatás jóvoltából fél évtized és több száz csalás után is szabadlábon van B. Norman csaló, aki írhat neked is: pont a keresett cuccot árulja, jó áron.


Előreutalást kér, rendes szerződést ír és még a személyijét is elküldi! Ha azt hiszed, hogy senki sem olyan hülye vagy gátlástalan, hogy a valódi nevén csaljon, akkor tévedsz és elszedi a pénzed!!!


Ha azt kéri, hogy emailben vagy máshol folytassátok a beszélgetést, mert ártatlanul ő ki lesz tiltva, azt végképp ne hidd el!


Ha ír neked, ne válaszolj neki, csak jelentsd őt itt.


Köszi!

(Ez a teljes üzenet.)


2020. aug. 7. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valaki figyelmeztetett (a szövegből ítélve nem auto üzenet), hogy vigyázz, mert egy csaló is szokta azt árulni amit te keresel és ne dőlj be neki, ne utalj előre.


Mi a gond ezzel?

2020. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Annak idején megtanultál olvasni? Mert akkor tudnád, hogy nem te vagy a csaló, hanem egy konkrét csalóra hívják fel a figyelmed, hogy kerüld el.
2020. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak nem tudtam rendesen értelmezni.
2020. aug. 7. 10:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor köszi a válaszokat!
2020. aug. 7. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

#2 Lehet "B. Norman csaló" magára ismert! :D Ha én lennék ő, akkor én is besz@rnék hogy felismertek! :D


Kérdező: mielőtt félreértenéd, csak viccelek. :) (nem ijednék meg :D)

2020. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!